Pizzatopia w Katowicach. Nowa pizzeria przy ul. Mariackiej zaprasza na darmową pizzę. Wielkie otwarcie w czwartek 1 lutego

W czwartek, 1 lutego 2024 r., w Katowicach wystartuje Pizzatopia. Z okazji wielkiego otwarcia nowa pizzeria przy ul. Mariackiej zaprasza gości na darmową pizzę.

Wielkie otwarcie w czwartek 1 lutego

Pizzerii na mapie Katowic jest już sporo, a w czwartek 1 lutego 2024 r. dołączy kolejna. Tego dnia przy ul. Mariackiej 8 otworzy się Pizzatopia, oferująca pizzę rzemieślniczą, wypiekaną w mniej niż trzy minuty. Lokal ma wyróżniać się na tle konkurencji możliwością swobodnego doboru składników, od ciasta i sosu po warzywa, ser i mięso. Pizzatopia znajduje się już w Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie i kilku miejscach w Krakowie. Teraz przyszedł czas na stolicę województwa śląskiego. - Wyjście na pizzę w Kato już nigdy nie będzie takie samo - zachęca zespół pizzerii.

Kto chętny na darmową pizzę?

Wielkie otwarcie lokalu rozpocznie się o godz. 16:00. Organizatorzy zachęcają do odwiedzin obietnicą darmowej pizzy dla każdego, kto "weźmie udział" w facebookowym evencie, a następnie udowodni to na miejscu pracownikowi pizzerii.

- Darmową pizzę dostaje KAŻDY, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, a w czwartek wpadnie na Mariacką i okaże udział Utopijnemu Teamowi tuż przed komponowaniem swojej wymarzonej pizzy! Zabierzcie uśmiechy i wyobraźnię, a na miejscu po prostu dajcie się jej ponieść, my zajmiemy się resztą.
Komu hummus katowice zamyka sie 01

Może Cię zainteresować:

Katowice. Lubiana restauracja wegetariańska i wegańska Komu Hummus? zostanie zamknięta

Autor: Katarzyna Pachelska

29/01/2024

Restauracja parostacja katowice mariacka 29

Może Cię zainteresować:

Nowa restauracja w Katowicach to Parostacja przy Mariackiej 23 w stylu nawiązującym do kolei i steampunku. Zobaczcie zdjęcia wnętrz i jedzenia

Autor: Katarzyna Pachelska

23/01/2024

Katowice mariacka 13 02

Może Cię zainteresować:

Katowice. W miejscu słynnego KATO przy Mariackiej powstaje nowy lokal Drzwi Zwanych Koniem

Autor: Katarzyna Pachelska

08/01/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon