Pogrzeb tragicznie zmarłego dentysty dr. n. med. Mariusza Dudy odbędzie się w Katowicach

Znany katowicki lekarz stomatolog dr nauk medycznych Mariusz Duda zginął tragicznie w wypadku samochodowym wracając z konferencji naukowej w USA. Jest już znana data jego pogrzebu.

Mariusz Duda

Informacja o wypadku doktora Mariusza Dudy pojawiła się 8 listopada 2022. Jak informował College of Dental Medicine DUDA CLINIC w Katowicach, w tym dniu w wypadku samochodowym zginął tragicznie dr n. med. Mariusz Duda. Wracał z Kongresu ICOI ((International Congress of Oral Implantologists) w Las Vegas.

Pogrzeb dr. Mariusza Dudy odbędzie się w dzielnicy Ligota-Panewniki

Jest już znana data jego pogrzebu. Pogrzeb Mariusza Dudy odbędzie się 26 listopada 2022 r. na cmentarzu komunalnym przy ul. Panewnickiej 45 w Katowicach. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godz. 10.30 w Bazylice św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach Panewnikach.

Dr Mariusz Duda był znanym katowickim lekarzem stomatologiem, jednym z prekursorów nowoczesnej implantologii.

"Był młodym, serdecznym i dobrym człowiekiem. Pod maską twardziela skrywał się wrażliwy chłopak o pięknym sercu. Każdego dnia kiedy spotykaliśmy Go witał nas promiennym uśmiechem od ucha do ucha. Nigdy nie widzieliśmy go smutnego, złego czy niezadowolonego. Zawsze uśmiechnięty, uczynny, pomocny, gotowy do działania" - wspomina go Jolanta.

Był prekursorem nowoczesnej implantologii na Śląsku

W 1992 roku ukończył z wyróżnieniem studia w Śląskiej Akademii Medycznej. W 1996 r. uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej, a 11 lat później - II stopień. W 1999 r. z wyróżnieniem uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Był implantologiem i ekspertem ds. implantologii stomatologicznej, specjalistą chirurgiem stomatologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie implantologii. Od 2000 roku poświęcił się tylko i wyłącznie tej dziedzinie stomatologii. Był właścicielem Duda & Ingves Clinic - Implantologia, Stomatologia Estetyczna, Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna w Katowicach.

Założył College of Dental Medicine DUDA CLINIC, jedyną w Polsce szkołę stomatologii, znajdującą się w katowickiej dzielnicy Murcki. Był też współtwórcą Duda & Ingves Clinic.

Interesował się modą, sztuką, automobilizmem, podróżami i golfem.

Dr Duda

Może Cię zainteresować:

Znany katowicki dentysta dr n. med. Mariusz Duda zginął w wypadku samochodowym

Autor: Katarzyna Pachelska

08/11/2022

Zmarły mężczyzna dworzec autobusowy Katowice

Może Cię zainteresować:

60-letni mężczyzna zmarł na dworcu autobusowym w Katowicach. Zwłoki leżały tam 7 godzin, bo nie było lekarza, który stwierdziłby zgon

Autor: Katarzyna Pachelska

17/11/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Dr Duda

Tragiczna śmierć znanego katowickiego dentysty

Samorządowcy z umowami na realizację projektów zakładających powstanie nowych CUS

"Nowe spojrzenie na usługi społeczne"

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!

Cwiczenia 4

Wybuch bomby w piwnicy - są ranni!

Marcin Banot i Leo Urban podczas wspinaczki

Śląski Spiderman znów zaatakował Paryż. I znów mu się udało!

Przegląd samochodu zmiany 2021

Przegląd techniczny samochodu. Będą zmiany

Zabawki

Zabawka Roku 2021. Najlepsze zabawki na Dzień Dziecka