Policjanci odkryli w Katowicach dziuplę z nielegalnymi automatami. Była w nieczynnym pawilonie handlowym

Katowiccy policjanci mieli nosa. Patrolując dzielnicę Józefowiec zauważyli, że do nieczynnego pawilonu handlowego wchodzą ludzie. Okazało się, że nie po to, aby tam sprzątać...

Policjanci Nieetatowej Grupy Wsparcia Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, którzy pełnili służbę w naszym mieście odkryli, że w jednym z lokali prowadzone były nielegalne gry hazardowe.

W trakcie patrolu w dzielnicy Józefowiec zauważyli, jak do nieczynnego pawilonu handlowego wchodzą ludzie. Wzbudziło to ich podejrzenie. Po wejściu do lokalu okazało się, że policjanci mieli nosa, bo odkryli tam nielegalne automaty do gier hazardowych.

Powiadomili o tym fakcie policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej katowickiej komendy, a także funkcjonariuszy służby celno-skarbowej. Ci, po przybyciu na miejsce, wykonali eksperyment procesowy. Zabezpieczono 3 maszyny do nielegalnych gier hazardowych, a także gotówkę znajdującą się w lokalu.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gier losowych bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi kara 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Policja katowice podsumowanie swiat

Może Cię zainteresować:

89 zdarzeń drogowych, 2 pijanych kierowców. Katowicka policja podsumowała świąteczny weekend na drogach miasta

Autor: Redakcja

27/12/2023

Podejrzewany kradziez katowice

Może Cię zainteresować:

Ten miłośnik czystych zębów jest poszukiwany przez policję. Ukradł szczoteczki z drogerii w Katowicach

Autor: Katarzyna Pachelska

21/12/2023

Policja narkotyki katowice

Może Cię zainteresować:

Katowicki diler narkotykowy zatrzymany. Miał w domu prawie 1300 działek dilerskich

Autor: Katarzyna Pachelska

19/12/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon