Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja. Ukradł perfumy za kilkaset złotych

Katowicka komenda policji opublikowała wizerunek mężczyzny, który dopuścił się kradzieży perfum o łącznej wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło przy ulicy Kościuszki. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Poszukiwany złodziej perfum ze sklepu przy ul. Kościuszki

Kryminalni z III komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży dwóch flakonów perfum, do której doszło 5 czerwca w sklepie przy ulicy Kościuszki 229 w Katowicach. Mężczyzna podejrzewany o kradzież po wejściu do sklepu ukradł perfumy o wartości ponad 700 złotych. Wizerunek potencjalnego złodzieja zarejestrował sklepowy monitoring.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z III komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 00, 47 85 138 28 lub pod adresem e-mail: kp3@katowice.ka.policja.gov.pl - informuje KMP w Katowicach.

Podejrzany kradziez katowice ch dabrowka

Może Cię zainteresować:

Katowice. Skorzystał z okazji i zabrał laptopa z bagażnika otwartego samochodu na parkingu CH Dąbrówka. Teraz szuka go policja

Autor: Katarzyna Pachelska

29/08/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon