Ponad miesiąc policjanci szukali mieszkańca Katowic. Ten... pojechał sobie za granicę

Szukali go ponad miesiąc. Nieodpowiedzialny mężczyzna wyszedł z domu, i pojechał za granicę, nikomu z rodziny o tym nie mówiąc.

Policja Śląska
Radiowóz (zdjęcie ilustracyjne)

23 marca pisaliśmy o rozpoczęciu poszukiwań 27-letniego mieszkańca Katowic. Zaginął on 10 marca 2022 r. w Ustroniu. Tymczasem okazało się, że policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania mężczyzny.

27-letni mieszkaniec Katowic tydzień przed zaginięciem przebywał u rodziny na terenie Ustronia. Według ustaleń mężczyzna 10 marca 2022 roku, po rozmowie z ojcem, wyszedł z domu w Ustroniu około godz. 16.30 i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Przed przyjazdem do Ustronia zaginiony mieszkał w Katowicach, a stałe miejsce zameldowania posiada w Opolu, jednakże nie przebywał pod tym adresem od kilku lat.

Mężczyzna wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością. Okazuje się, że został odnaleziony cały i zdrowy na terenie Belgii. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Rodzina, która zgłosiła zaginięcie, został powiadomiona o odnalezieniu mężczyzny.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon