Poranny paraliż na drogach w Katowicach

Dzisiejszy (26 lipca) poniedziałek do łatwych nie należy... Już początek dnia, dał się we znaki wszystkim kierowcom, którzy dotarli do pracy ze sporym opóźnieniem. Powodem ogromnych utrudnień w porannych godzinach szczytu była seria kolizji na Drogowej Trasie Średnicowej.

Utrudnienia na DTŚ

Wszystko zaczęło się po godz. 6:00. Kierujący Volkswagenem, jadący w stronę Chorzowa, z powodu niedostosowania prędkości do panujących o poranku trudnych warunków na drodze - stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wjechał w przydrożne separatory, które w wyniku uderzenia trafiły na jezdnię w kierunku centrum Katowic.

To spowodowało kolejne dwie kolizje z udziałem Citroena i Toyoty. Z uwagi na poranny, wzmożony ruch - na DTŚ utworzyły się gigantyczne korki. Utrudnienia trwały kilka godzin. To właśnie zdarzenia z Średnicówki przyczyniły się do ogromnych korków, które ciągnęły się nawet do centrum miasta. Wszystkie kolizje miały miejsce na wysokości ul. Bocheńskiego. Płynność ruchu została przywrócona po wielu godzinach. Na szczęście w zdarzeniach nikt nie ucierpiał.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!

Cwiczenia 4

Wybuch bomby w piwnicy - są ranni!

Marcin Banot i Leo Urban podczas wspinaczki

Śląski Spiderman znów zaatakował Paryż. I znów mu się udało!

Przegląd samochodu zmiany 2021

Przegląd techniczny samochodu. Będą zmiany

Dolina Trzech Stawów, Katowice

Dolina Trzech Stawów. Gdzie zjeść, imprezować

Zabawki

Zabawka Roku 2021. Najlepsze zabawki na Dzień Dziecka

Rynek w Katowicach

Pieszy ma pierwszeństwo, ale nie przed tramwajem!