Poszukiwania matki i córki z Częstochowy. Ich samochód widziano na trasie do Katowic. Apel policji o nagrania z monitoringu

Poszukiwania matki i córki z Częstochowy trwają. 45-letnia Aleksandra Wieczorek i jej 15-letnia córka Oliwia zaginęły 10 lutego. Ustalono, że ich samochód wyjechał z Częstochowy "Gierkówką" (DK 91) w kierunku Katowic. Dokąd prowadziła jego trasa? Policja prosi o pomoc.

Poszukiwania matki i córki z Częstochowy trwają.

Policjanci z Częstochowy nie ustają w poszukiwaniach zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii, które zaginęły 10 lutego.

Częstochowscy policjanci ustalili, że ford focus należący do zaginionej Aleksandry Wieczorek, 10 lutego miał poruszać się po drodze krajowej nr 91 w rejonie Romanowa i dalej w kierunku Katowic.

Policjanci proszą o nagrania z monitoringu i kamerek

Apelujemy do wszystkich osób posiadających nagrania z monitoringu stacjonarnego lub z kamerek samochodowych, które w tym dniu pomiędzy 20.00 a 0.00 zarejestrowały wskazany samochód na trasie pomiędzy Katowicami a Częstochową, o kontakt z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112 - proszą policjanci.

W wyniku prowadzonych działań kryminalni ustalili, że należący do zaginionej Aleksandry Wieczorek samochód marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC1836F, 10 lutego miał wyjechać z Częstochowy drogą krajową numer 91 (dawniej droga krajowa numer 1 - tak zwana "Gierkówka") w kierunku na Katowice, gdzie widziany był w kolonii Poczesnej, Wrzosowej i Romanowie.

Nadal apelujemy do osób, które nie tylko w dniu zaginięcia, ale również kilka, czy nawet kilkanaście dni temu miały kontakt z zaginionymi lub z 52-latkiem i zwróciły uwagę na jakiś charakterystyczny szczegół, czy spotkały te osoby w nietypowych okolicznościach, by zgłaszały się do najbliższej jednostki Policji lub informowały telefonicznie, dzwoniąc pod numer 997 lub 112 - komunikuje policja.

Policjanci dodają:

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie mediom, grupom poszukiwawczym i wolontariuszom, którzy pomagają w poszukiwaniach. Dziękujemy również za przekazywane częstochowskim policjantom informacje. Każdą weryfikujemy i sprawdzamy pod kątem przydatności w prowadzonym postępowaniu. W dalszym ciągu prosimy o przekazywanie istotnych informacji, dzwoniąc pod numer 997 lub 112, albo wysyłając na adres e-mailowy: dyzurny@czestochowa.ka.policja.gov.pl. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon