Poszukiwany 11-letni Sebastian z Katowic nie żyje. Znaleziono jego ciało. Został zamordowany przez 41-letniego mężczyznę?

Katarzyna Pachelska
Dąbrówka Mała, Katowice

Potwierdziły się najgorsze informacje. Poszukiwany od soboty wieczora 22 maja w Katowicach 11-letni Sebastian nie żyje. Ekipa poszukiwawcza znalazła jego ciało w Sosnowcu. O porwanie i zabójstwo chłopczyka jest podejrzany 41-letni mężczyzna z Sosnowca, Tomasz M.

Akcja poszukiwawcza 11-letniego chłopca zakończyła się w niedzielę 23 maja 2021 r. około godz. 18.00. Niestety, chłopczyk nie żyje. Jego ciało odnaleziono w Sosnowcu. Było ukryte.

Zaginiony 11-letni Sebastian nie żyje. Został uprowadzony i zamordowany - podejrzewają policjanci

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ustalili i zatrzymali 41-letniego sosnowiczanina Tomasza M., mogącego mieć związek z wczorajszym zaginięciem 11-letniego Sebastiana z Katowic. Już pierwsze czynności doprowadziły śledczych do podejrzenia, że mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo nastolatka. Niestety, wkrótce kryminalni potwierdzili ten scenariusz, odnajdując w Sosnowcu ukryte ciało chłopca. 

Na miejscu znalezienia zwłok dziecka pracują policyjni technicy i śledczy pod nadzorem prokuratora.

Sąsiedzi rodziny chłopczyka z Dąbrówki Małej są zaszokowani tą zbrodnią.

- Porwano go 150 metrów od naszego domu, pod jego własnym domem praktycznie, tam niestety kończy się nagranie z naszych kamer. Od rana razem z sąsiadami szukaliśmy chłopca, jesteśmy wstrząśnięci... - mówi Weronika, sąsiadka rodziny Sebastiana

Chłopczyk bawił się na placu zabaw przy swojej szkole

Przypomnijmy, że katowiccy policjanci prowadzili w niedzielę od rana intensywne poszukiwania 11-letnim Sebastiana, który nie wrócił z placu zabaw do domu. 

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 11-letni Sebastian wyszedł w sobotę 22 maja 2021 roku na plac zabaw przy swojej Szkole Podstawowej nr 47 przy ul. Grzegorzka w dzielnicy Dąbrówka Mała w Katowicach. Do domu miał powrócić o godzinie 19.00, jednak wysłał SMS-a do matki z prośbą o przesunięciu powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W poszukiwaniach chłopczyka, jakie prowadzono w Dąbrówce Małej, Szopienicach, Burowcu i na granicy Katowic i Sosnowca, wzdłuż rzeki Brynicy, uczestniczyli policjanci z Katowic oraz grupa poszukiwawczo-ratownicza z psami ratowniczymi działająca w Ochotniczej Straży Pożarnej Dąbrówka Mała w Katowicach.

Wcześniej pisaliśmy:

Katowice. Zaginął 11-letni chłopiec, Sebastian, w dzielnicy Dąbrówka Mała. Wyszedł na plac zabaw, nie wrócił do domu. Policja prowadzi poszukiwania

Dąbrówka Mała, Katowice

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj dyskusję

Lukrecja

To nieludzkie! Kara śmierci dla delikwenta!
A jak nie to niech zgotują mu piekło w więzieniu.

EgonLukrecja

Tego nie potrafię zrozumieć. Dlaczego tacy zwyrodniały sa chronieni przez prawo. Pokazać jego twarz, imię nazwisko, adres. On musi doznać piekła jeszcze tu na ziemi. Na głównym placu konać przez tydzień. I niech to będzie transmitowane w TV rezimowej. Tak powinno się z pedofilami obchodzić. Zdzierać z nich skórę na żywca.

Guest

ℕ .ℙż ! ż , , ż . ,ℤą ą! ę ż ż. ęę ć ęę ć .

Artur

Dożywocie zwyrodnialców,nie kara śmierci i nie osądzać go na ochronkach.Dać zwyrola pod cele normalną,osadzeni zrobią mu takie piekło że nawet w najgorszych snach tego nie widział.Dobrze że zlikwidowali karę śmierci bo to było by zbyt łagodne.Jeżeli mnie by spotkało takie nieszczęście a złapał bym go pierwszy nawet by nieśnił w najgorszych snach co by go czekało.

Katarzyna

[Komentarz ukryty z powodu niskiej oceny]

Bogusia

Jakim zwyrodnialcem trzeba być by zabić takie młode życie. Powinno się wprowadzić karę śmierci za takie niewinne dzieci. Rodzicom z serca współczuję taki śliczny chłopczyk.

Anonim

Nie wiem co powiedzieć... Od rana widzę i udostępniam posty o nim
Najogromniejsze wyrazy współczucia i łączenia w bólu z rodziną
Bezwzględna kara śmierci dla tego ścierwa z Sosnowca i zakopać w dole z wapnem zaraz po zdjęciu ze sznura...
Zgnije w więzieniu ale będzie to jego największa kara, kilkadziesiąt lat terroru !

czytaj więcej: