Przyłożył nóż do szyi pracownika Burger Kinga w Katowicach! Zażądał pieniędzy z kasy restauracji

W biały dzień zamaskowany mężczyzna napadł z nożem w ręku na pracownika restauracji Burger King w Katowicach. Teraz szuka go katowicka policja. Prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy rozboju.

Przed samą majówką 2022, w piątek 29 kwietnia około godz. 11 rano do restauracji Burger King przy al. Murckowskiej 26 w Katowicach wkroczył zamaskowany mężczyzna.

Napad na Burger Kinga w Katowicach

Podszedł wprost do pracownika restauracji i przyłożył mu do szyi nóż. Grożąc uszkodzeniem zdrowia lub pozbawieniem życia, zażądał wydania gotówki z kasy. Jednak pracownik Burger Kinga skutecznie stawił opór napastnikowi, mimo że ten miał w ręku nóż. Sprawca rozboju uciekł z lokalu. Zarejestrowały go jednak kamery monitoringu.

Teraz policja, wykorzystując nagrania z kamer, szuka tego niebezpiecznego mężczyzny. Podaje do wiadomości publicznej wizerunek poszukiwanego, podejrzewanego o rozbój przy użyciu noża. Policja prosi mieszkańców Katowic o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 125 50, 47 85 120 00 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

Policjanci gwarantują anonimowość.

ZOBACZ TEŻ:

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Bójka na autostradzie A4 w Katowicach. Wszystko się nagrało

Autor: Arkadiusz Nauka

17/06/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon