Pseudokibic katowickiej drużyny ukrył narkotyki przed policją... w piecu kaflowym. Na próżno. Policjanci mieli nosa i je znaleźli

Niecodzienną kryjówkę dla niedozwolonych substancji znalazł sobie pseudokibic jednej z katowickich drużyn piłkarskich. W trakcie zatrzymania kryminalni zabezpieczyli u niego 80 działek marihuany i prawie 1000 działek MDMA, a także amfetaminę.

ARC
Kajdanki1

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z katowickiej komendy zatrzymali 36-latka, który posiadał narkotyki.

W mieszkaniu pseudokibica katowickiej drużyny piłkarskiej policjanci zabezpieczyli 80 działek marihuany i prawie 1000 działek MDMA, a także amfetaminę.

Mężczyzna ukrywał narkotyki w kuchni w kaflowym piecu. Na miejscu policjanci, oprócz zabronionych substancji, zabezpieczyli gotówkę w kwocie ponad 1,5 tysiąca zł.

To nie pierwszy występek 36-latka. Był wcześniej karany m.in. za kradzieże, nie płacenie alimentów, włamanie, zmuszanie osoby do określonego zachowania.

Zatrzymany pseudokibic został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania zastosowano wobec niego policyjny dozór, poręczenie majątkowe w kwocie 7 tys. zł, a także zakaz opuszczania kraju. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Podejrzany katowice

Może Cię zainteresować:

Policja szuka mężczyzny, który uderzył w pięścią w twarz 23-latka przed klubem muzycznym w centrum Katowic

Autor: Katarzyna Pachelska

10/04/2024

Pozar hala mikolow kamionka 01

Może Cię zainteresować:

Pożar hali produkcyjnej w Mikołowie Kamionce, przy granicy z Katowicami 9 kwietnia w nocy. Na miejscu pracował też zastęp chemiczny z Katowic, badający stężenie szkodliwych substancji

Autor: Katarzyna Pachelska

10/04/2024

Potracenie katowice 01

Może Cię zainteresować:

Katowice. Chciał przejść przez ruchliwą DK86 i wpadł pod samochód. Wypadek wydarzył się tuż po północy

Autor: Katarzyna Pachelska

09/04/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon