Rozpoznajesz tych bandziorów? Dwóch mężczyzn i dwie kobiety pobili człowieka w centrum Katowic

Policja prosi o pomoc mieszkańców Katowic. Poszukuje sprawców pobicia w centrum Katowic. Monitoring zarejestrował ich wizerunek. Może ktoś ich rozpozna?

Kryminalni Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie pobicia, do której doszło 14 września 2022 r. przy ul. Piotra Skargi w Katowicach.

Według ustaleń śledczych sprawcami byli:

  • Mężczyzna w wieku około 20 lat, 170 cm wzrostu, krótkie blond włosy, szczupłej budowy ciała. W momencie zdarzenia ubrany był w koszulkę koloru czarnego z logiem klubu GKS Katowice na lewej piersi, ciemne spodnie dresowe i czarne buty. Kamery monitoringu zarejestrowały jego wizerunek.
  • Mężczyzna w wieku około 20 lat, o krótkich ciemnych włosach, ubrany w żółtą bluzę z kapturem oraz jasne krótkie spodenki i czarne buty sportowe.
  • Dwie kobiety. Idącą po lewej stronie w wieku około 20 lat, posiadająca ciemne włosy do ramion, ubrana w bluzę koloru czarnego z białym napisem „Reckless", ciemne jeansy oraz ciemne buty. Idąca po prawej stronie w wieku około 20 lat ubraną w czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, ciemne krótkie spodenki oraz białe buty. Kobieta posiadała długie blond włosy.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na powyższych wizerunkach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 37 37, 47 851 37 16 lub pod adresem e-mail: kibice@katowice.ka.policja.gov.pl.

Policja gwarantuje anonimowość.

Zatrzymanie Tomasza M.

Może Cię zainteresować:

Tomasz M. odpowiada za zabójstwo 11-letniego Sebastiana z Katowic. Grozi mu dożywocie

Autor: Patryk Osadnik

12/10/2022

Agresywny kierowca dts

Może Cię zainteresować:

Kierowca skopał auto i wybił szybę. Agresywny mężczyzna szalał na DTŚ w Katowicach [WIDEO]

Autor: Arkadiusz Nauka

11/10/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon