Salon Sinsay w Galerii Katowickiej w nowej lokalizacji. Został też powiększony

Sklep Sinsay przeszedł w Galerii Katowickiej dużą metamorfozę. Od 19 listopada polska marka, należąca do firmy LPP, znajduje się w nowej lokalizacji. Tam ofertę odzieżową uzupełnia linia kosmetyków, odzieży męskiej i dziecięcej oraz linia HOME, obejmująca elementy wyposażenia wnętrz.

Marka Sinsay przeszła w ostatnich latach rewolucję. Ze sklepów z odzieżą adresowaną głównie do nastolatek i młodych kobiet, przekształciła się w sieć oferującą też ubrania dla dzieci, mężczyzn, kosmetyki i artykuły wyposażenia wnętrz.

Sklep Sinsay w Galerii Katowickiej większy i w nowym miejscu

Dlatego też w dotychczasowych lokalizacjach marce zrobiło się za ciasno. Już został powiększony sklep Sinsay w Galerii Libero (gdzie jest dwupoziomowy), teraz przyszedł czas na Galerię Katowicką. Od 19 listopada sklep Sinsay w Galerii ma nową lokalizację. Na poziomie +2, przy sklepie Terranova (tam, gdzie kiedyś był salon Carry). Salon jest znacznie większy od poprzedniego.

W sklepie dostępne są moda męska i ubranka dla dzieci. Oferta odzieżowa jest uzupełniona o kolekcje dla dużych i małych z odniesieniami do ulubionych bohaterów z bajek i filmów. Wśród nowości nie zabrakło kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

W nowej odsłonie Sinsay w Galerii Katowickiej poszerza swój asortyment także o akcesoria do wystroju wnętrz. Na dużo większej powierzchni salonu klienci znajdą meble i dodatki do każdego pomieszczenia w domu, od tekstyliów, poprzez dekoracje, aż po zastawę stołową, a wszystko to już w sezonowym, świątecznym wydaniu.

– Rozszerzenie modowej oferty Sinsay o linię produktów dla domu to wyjście naprzeciw naszym klientom, którzy czekali na pojawienie się popularnej, wnętrzarskiej odsłony tej marki w Galerii Katowickiej. Od teraz w jednym miejscu będą mogli ubrać nie tylko siebie, ale też zadbać o wystrój swoich mieszkań. Co ważne, Sinsay to propozycje na każdą kieszeń, a jednocześnie bardzo na czasie – mówi Joanna Bagińska, dyrektorka Galerii Katowickiej.

Sinsay to część grupy LPP S.A., powstała w 2013 roku w Gdańsku. Na początku, jako marka skierowana do młodych kobiet i dziewcząt, z biegiem lat i rosnącymi potrzebami konsumenta, poszerzała swoją ofertę. Obecnie oferuje szeroki wybór produktów w aż pięciu głównych kategoriach, skierowanych do całych rodzin. Marka działa na 22. rynkach – 18. offline i 16. online. Obecnie ma 523 sklepy, w tym 281 w Polsce.

Primark Silesia City Center 3

Może Cię zainteresować:

Primark Katowice w Silesia City Center ogłasza datę otwarcia! Jeszcze wcześniej niż zapowiadano

Autor: Katarzyna Pachelska

27/10/2022

Katowice 22 11 13 T Staniek 0715

Może Cię zainteresować:

Katowicki Nikiszowiec. Tu rządzi geometria. Widać to zwłaszcza z góry. Zobaczcie świetne zdjęcia z drona

Autor: Katarzyna Pachelska

20/11/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon