Spędź lato aktywnie w Katowicach z Akademią Górnośląską. Ciekawy pomysł i mnóstwo atrakcji

Akademia Górnośląska i katowicki MOSiR wspólnie zapoczątkowały projekt Lato w mieście z AG, w ramach którego zaprezentują szereg aktywności, które w naszym mieście można wykonywać na świeżym powietrzu. W ofercie m.in. jazda na rolkach i joga.

Jak tłumaczy dyrektor MOSiR Daniel Muc:

W programie przewidziano takie atrakcje jak: „Zumbowy Powiew Lata” czyli energetyczne zajęcia taneczno-fitnessowe. Zumba to świetny sposób na poprawę kondycji, wzmocnienie mięśni i poprawę samopoczucia. „Lato na Kółkach” to inicjatywa skierowana do miłośników jazdy na rolkach i rowerze oraz „Letnie Sesje Jogi” na świeżym powietrzu. To idealna okazja, aby zrelaksować się i odprężyć w malowniczym otoczeniu Doliny Trzech Stawów.

Zajęcia rozpoczynać się będą w każdą sobotę od godziny 9:00 rano na terenie Doliny Trzech Stawów przy Wodnym Placu Zabaw. Trwać one będą od 6 lipca do 31 sierpnia. Dzięki regularności raz na tydzień AG i MOSiR chcą nauczyć uczestników regularności, dyscypliny, a do tego pokazać, ile pozytywów wiąże się z systematyczną aktywnością fizyczną.

Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem zapewnione będą najnowocześniejszy sprzęt oraz pełny profesjonalizm prowadzenia owych zajęć.

Zajęcia są bezpłatne, niemniej obowiązkowa jest wcześniejsza rejestracja. Trzeba w tym celu odwiedzić stronę AG i wypełnić formularz. Organizatorzy proszą o pośpiech, liczba chętnych jest duża, a liczba miejsc ograniczona!

Rejestracja przez stronę: Lato w mieście z Akademią Górnośląską!

Rejestracja przez e-mail: zapisy@akademiagornoslaska.pl

Giszowiec

Może Cię zainteresować:

Jeśli chcesz velostradę w Katowicach, weź udział w konsultacjach. Swoją propozycję ma też Sosnowiec

Autor: Wojciech Sontowski

08/07/2024

Mzuim

Może Cię zainteresować:

Ten tydzień upłynie pod znakiem remontu ul. Sienkiewicza w Katowicach. Wystąpią przejściowe problemy z parkowaniem

Autor: Wojciech Sontowski

08/07/2024

Spacer Cmentarz Hutniczy, Gliwice, Kierunek GZM

Może Cię zainteresować:

Kierunek GZM. Cmentarz Hutniczy w Gliwicach. Fascynujące miejsce okazją do opowieści o Baildonie i innych ojcach górnośląskiego przemysłu

Autor: Katarzyna Pachelska

06/07/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon