Stara Szafa w Katowicach – sklep z modną odzieżą dla każdego!

W Katowicach istnieje takie miejsce, w którym każdy miłośnik modowych trendów znajdzie coś dla siebie. Naturalnie mowa tu, o sklepie Stara Szafa mieszącym się na rogu ulicy Hetmańskiej i Tomasza na Ligocie. Tak rodzi się pytanie, jakie modowe perełki można w nim upolować? Szczegóły poniżej!

Stara Szafa w Katowicach – co oferuje?

Dobre pytanie. Stara Szafa to sklep z odzieżą nową, używaną oraz outletową, który mieści się przy ulicy Hetmańskiej 2 na Ligocie. Jak to zwykle szafami bywa, w tym katowickim sklepie każdy znajdzie coś dla siebie i to bez względu na wiek. 180 metrowa powierzchnia została podzielona na dwa poziomy. Takim sposobem na parterze znajdują się ubrania dla kobiet, a na piętrze dla mężczyzn i to w różnej rozmiarówce (w tym plus size do rozmiaru 60). Aby tego było mało, dostawa odzieży nowej i używanej pojawia się w każdy czwartek. Warto mieć na uwadze, że nowa odzież pochodzi wyłącznie od polskich i włoskich producentów.

Nie tylko odzież

Zgadza się! W ofercie sklepu można znaleźć nie tylko odzież nową, używaną, outletową, ale również bieliznę (m.in. rajstopy, skarpetki), perfumy oraz inne niezbędne akcesoria. Warto podkreślić, że Stara Szafa wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów i stale poszerza swoją ofertę o nowy asortyment, a także wprowadza atrakcyjne promocje i rozwiązania. Dobrym przykładem są cotygodniowe transmisje na żywo, które wystartują już w niedzielę 3 marca o 17.30! Bez wątpienia obserwatorzy będą mogli liczyć na super promocje nowej odzieży, jak i „perełek” odzieży używanej.

A co z promocjami?

W Starej Szafie jest ich pod dostatkiem. Klienci sklepu mogą liczyć na stałe promocje, jak:

  • poniedziałki -10%,
  • Wtorki -20%,
  • Środy -30%.

Co więcej, już w najbliższą środę (tj. 28 lutego br.) w Starej Szafie będzie można upolować odzież używaną w cenie 5.99 zł za sztukę! Oczywiście warto obserwować profil na Facebook’u - Stara Szafa Róg Hetmańskiej i Tomasza, aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami i nowościami.

Stara Szafa i jej (nie)oczywista lokalizacja

Stara Szafa to katowicki sklep z odzieżą, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą coś dla siebie. Niemniej, wielu mieszkańców Katowic ma ogromny problem ze znalezieniem Starej Szafy. Może to dobry moment, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Stara Szafa znajduje się na rogu ulicy Hetmańskiej i Tomasza na Ligocie, czyli dokładnie w tym miejscu, w którym kończy się ulica Hetmańska, a zaczyna się ulica Tomasza. Aby jeszcze uprościć sprawę, Stara Szafa mieści się w sąsiedztwie sklepu ze zdrową żywnością, a także przystanku autobusowego. Jedno jest pewne, miłośnicy mody, którzy odkryją to niezwykłe miejsce na mapie Katowic nie będą zawiedzeni.

Stara Szafa w Katowicach – modowe rozwiązania dla każdego

Stara Szafa zaprasza!
ul. Hetmańska 2
40-560 Katowice
FACEBOOK | VINTED

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00
Sobota od 9:00 do 13:00

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon