Studentka katowickiej uczelni wicemistrzynią Polski w Bodyfitness. Zobacz, jak prezentuje się Julia Łanecka

Julia Łanecka, pochodząca z Jaworzna studentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach wywalczyła srebrny medal w Mistrzostwach Polski w Bodyfitness.

Pierwszy sezon w seniorkach, i od razu drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w Bodyfitness. Wielki sukces Julii Łaneckiej na imprezie, organizowanej na terenie Targów Kielce.

Julia, na co dzień studentka fizjoterapii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, jest też trenerką personalną. W sieci funkcjonuje jako Barbell Girl PT. Mieszka w Jaworznie i tu też trenuje.

Pierwszy sezon Julii w seniorkach

Start na Mistrzostwach Polski w Bodyfitness podsumowała szczerze na swoim profilu na Facebooku: "Coś Wam powiem, choleeernie bałam się tego startu. Przejście z Juniorek, w których, nie oszukujmy się, było dużo prościej. Narastająca presja ludzi, którzy wierzą we mnie niesamowicie. Parę zmian i przejść, które miały ostatnio miejsce oraz tempo mojego życia w którym czasem czuje się jak na jakimś rollercoasterze. Dało mi poczucie, że teraz nie będzie wcale tak lekko. No i nie było. Bo czuję, jakbym dotarła dzisiaj na ten start po trupach do celu, ale zapisuję kolejną historie zdarzeń z uśmiechem na twarzy i lecę dalej..."

Bodyfitness to nie kulturystyka

Julia swoją atletyczną sylwetkę zawdzięcza sumiennemu treningowi i idealnie dobranej diecie, ale również przymiotom swojego charakteru. Zdradza swój przepis na nieustanną motywację:

- U mnie to po prostu odbicie w lustrze, chęć ciągłego progresu, kontrolowanie efektów nieustannej pracy, dopatrywanie się szczegółów i skupienie na sobie i nad tym co możemy poprawić - pisze Julia na swoim profilu na Facebooku

Teraz Julia przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Bodyfitness.

Bodyfitness, czyli fitness sylwetkowy, to wg bloga ams.edu.pl dyscyplina sportowa, w której główny nacisk kładzie się na estetykę ciała. Ma ona za zadanie stworzyć sylwetkę wysportowaną z proporcjonalną budową, w której mięśnie nie są nadmiernie rozbudowane. Nie jest to kulturystyka.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon