Studentka katowickiej uczelni wicemistrzynią Polski w Bodyfitness. Zobacz, jak prezentuje się Julia Łanecka

Julia Łanecka, pochodząca z Jaworzna studentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach wywalczyła srebrny medal w Mistrzostwach Polski w Bodyfitness.

Pierwszy sezon w seniorkach, i od razu drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w Bodyfitness. Wielki sukces Julii Łaneckiej na imprezie, organizowanej na terenie Targów Kielce.

Julia, na co dzień studentka fizjoterapii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, jest też trenerką personalną. W sieci funkcjonuje jako Barbell Girl PT. Mieszka w Jaworznie i tu też trenuje.

Pierwszy sezon Julii w seniorkach

Start na Mistrzostwach Polski w Bodyfitness podsumowała szczerze na swoim profilu na Facebooku: "Coś Wam powiem, choleeernie bałam się tego startu. Przejście z Juniorek, w których, nie oszukujmy się, było dużo prościej. Narastająca presja ludzi, którzy wierzą we mnie niesamowicie. Parę zmian i przejść, które miały ostatnio miejsce oraz tempo mojego życia w którym czasem czuje się jak na jakimś rollercoasterze. Dało mi poczucie, że teraz nie będzie wcale tak lekko. No i nie było. Bo czuję, jakbym dotarła dzisiaj na ten start po trupach do celu, ale zapisuję kolejną historie zdarzeń z uśmiechem na twarzy i lecę dalej..."

Bodyfitness to nie kulturystyka

Julia swoją atletyczną sylwetkę zawdzięcza sumiennemu treningowi i idealnie dobranej diecie, ale również przymiotom swojego charakteru. Zdradza swój przepis na nieustanną motywację:

- U mnie to po prostu odbicie w lustrze, chęć ciągłego progresu, kontrolowanie efektów nieustannej pracy, dopatrywanie się szczegółów i skupienie na sobie i nad tym co możemy poprawić - pisze Julia na swoim profilu na Facebooku

Teraz Julia przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Bodyfitness.

Bodyfitness, czyli fitness sylwetkowy, to wg bloga ams.edu.pl dyscyplina sportowa, w której główny nacisk kładzie się na estetykę ciała. Ma ona za zadanie stworzyć sylwetkę wysportowaną z proporcjonalną budową, w której mięśnie nie są nadmiernie rozbudowane. Nie jest to kulturystyka.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Red Box - bezpieczna przechowalnia wszystkich Twoich rzeczy

Wodny plac zabaw, Katowice, ul. Gliwicka

Wodne place zabaw. Lokalizacja, godziny otwarcia

Dolina Trzech Stawów, Katowice

Dolina Trzech Stawów. Gdzie zjeść, imprezować

Kurtyny wodne

15 kurtyn wodnych działa w Katowicach. Sposób na upał

Znaki uwaga jeże

Kierowca PKM Katowice jest inicjatorem akcji "Uwaga, jeże".

Źle parkujący kierowcy to plaga w Katowicach

Akcja „Wyzwanie: parkowanie!”. Statystyki zwalają z nóg!

Ojciec (zdjęcie ilustracyjne)

Tysiące mężczyzn korzysta z zasiłków macierzyńskich