Syn zabił ojca i poćwiartował jego zwłoki. Straszne znalezisko w piwnicy kamienicy w Katowicach

Do strasznego znaleziska doszło dzisiaj, w środę 21 grudnia 2022 r. w piwnicy kamienicy w katowickiej dzielnicy Wełnowiec. Policjanci znaleźli tam poćwiartowane zwłoki mężczyzny.

Jako pierwszy o sprawie poinformował RMF. Okazuje się, że 37-letni mężczyzna dwa dni temu zawiadomił katowickich policjantów o zaginięciu ojca, 62-latka.

- W godzinach przedpołudniowych policjanci wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach odnaleźli zwłoki 62-letniego mężczyzny. Na miejscu trwają czynności procesowe z udziałem Prokuratury Rejonowej Katowice Północ. W związku ze zdarzeniem dokonano zatrzymania 37-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Wełnowiec - informuje Łukasz Kloc, zastępca oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Zwłoki mężczyzny leżały na korytarzu w piwnicy domu wielorodzinnego przy al. Korfantego 153. Jak informuje dziennikarz śledczy RMF FM Marek Balawajder, ciało 62-latka było poćwiartowane, zapakowane w foliowe worki.

Jak dodaje RMF, zatrzymany syn zamordowanego mężczyzny przyznał się do zabójstwa ojca.

Kobieta podejrzana o kradzież kosmetyków

Może Cię zainteresować:

Kobieta z dzieckiem w wózku nakradła w Rossmannie kosmetyków za pół tysiąca złotych. Szuka jej policja

Autor: Redakcja

14/12/2022

Kwiaciarnia Kostuchna

Może Cię zainteresować:

Śmierciarka zdemolowała kwiaciarnię w Katowicach. Tylko o nią zahaczyła, ale to wystarczyło, by budka się rozpadła

Autor: Katarzyna Pachelska

17/12/2022

Niebezpieczna sytuacja Katowice

Może Cię zainteresować:

Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych. Kierowca z Katowic wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością. Trafi przed sąd

Autor: Katarzyna Pachelska

15/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon