Bilety jednorazowe i okresowe można łatwo i szybko kupić na kolejeslaskie.pl

Zakup biletu Kolei Śląskich na stronie www.kolejeslaskie.pl jest szybszy i wygodniejszy niż w kasie.

Tańsze bilety w kolejach śląskich

Koleje Śląskie sp. z o.o. i system sprzedaży e-podróżnik.pl pragną zachęcić pasażerów do jak najczęstszego kupowania biletów online, które stanowią bardziej komfortowy, ekologiczny i ekonomiczny zamiennik biletu tradycyjnego.

Szybciej i wygodniej!

Korzystając z wyszukiwarki, dostępnej bezpośrednio na stronie głównej www.kolejeslaskie.pl osoba planująca podróż – bez wychodzenia z domu i stania w kolejce – może szybko nabyć bilet jednorazowy standardowy oraz w wersji “tam i z powrotem”.

W wersji online jest też dostępny szeroki wybór biletów okresowych: 5-dniowy, miesięczny, czy miesięczny na przewóz roweru.

Pasażer ma do dyspozycji te same ulgi i oferty promocyjne, co w kasie oraz ma zapewniony wygodny i bezpieczny sposób płatności: przelewem online, blikiem lub kartą.

Podróżny otrzymuje elektroniczny bilet na swój adres e-mail - dzięki temu bilet jest łatwo dostępny w telefonie (czy innym urządzeniu mobilnym), a jego sprawdzenie trwa dosłownie sekundy.

⦁ Zakupy realizowane bezpośrednio na stronie kolejeslaskie.pl w oparciu o naszą platformę sprzedażową umożliwiają planowanie podróży nie tylko na terenie obsługiwanym przez Koleje Śląskie. Nasz system umożliwia wyszukanie połączeń z dowolną liczbą przesiadek i zakup w jednej transakcji połączenia kolejowo-autobusowego. W ten sposób wsiadając do pociągu na Śląsku można dotrzeć w góry, na Mazury czy w dowolne miejsce w Polsce. – zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan S.A., właściciela systemu do planowania podróży e-podróżnik.pl.

⦁ Chcemy, by nasi podróżni jak najczęściej korzystali z biletów elektronicznych. To doskonała metoda szybkiej rezerwacji i bezpiecznego zakupu biletu. – mówi Patrycja Tomaszczyk, Rzecznik Prasowy Kolei Śląskich

Użytkownicy na www.kolejeslaskie.pl mają dostęp do pełnej oferty Kolei Śląskich. Ceny na stronie są dokładnie te same jak w kasie.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie główne

Czy poduszka wpływa na dobry sen?

Czy kąpielowe spodenki męskie mogą stać się bazą letniej stylizacji? Podpowiadamy!

kąpielowe spodenki męskie mogą stać się bazą stylizacji?

Chcesz zobaczyć największe europejskie gwiazdy Królowej Sportu? Przyjdź na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023!

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023!

La Pasta Bar w Katowicach!

La Pasta Bar w Katowicach! Jutro otwarcie

Koleje Śląskie poszukują starszego specjalisty ds. zamówień publicznych

Koleje Śląskie poszukują starszego specjalisty

Patryk Świrski, Prezes Zarządu Kolei Śląskich.

Rozmowa z prezesem zarządu Kolei Śląskich

Koleje Śląskie 9 06 2022

Wycieczka w góry? Koleje Śląskie przygotowały ciekawą ofertę