Trwają poszukiwania zaginionego psa w typie sznaucera. Suczka reaguje na imię Samba

W godzinach przedpołudniowych w okolicy ulic Bytomskiej i Bytkowskiej w Katowicach Wełnowcu zaginęła suczka o imieniu Samba. Czarny kundelek w typie sznaucera wyrwał się ze smyczą, podczas spaceru. Właściciel suczki prosi o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje odnośnie kundelka.

Poszukiwania psa

W piątek, 2 września 2022 r. około godziny 11:30 zaginęła suczka o imieniu Samba. Czarny kundelek w typie sznaucera wyrwał się razem ze smyczą podczas spaceru w rejonie ulic Bytomskiej i Bytkowskiej w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec.

- Samba była wyprowadzana na smyczy rozciągającej się. W pewnym momencie wyrwała się, a smycz przypięta do szelek, która ciągnie się za nią, dodatkowo ją stresuje i napędza do ucieczki - wyjaśnia Michał Szafarski, właściciel suczki.

Samba została przygarnięta ze schroniska. Jest bardzo lękliwa i boi się hałasów. Dlatego osoby, które zobaczą w okolicy Wełnowca psa, proszone są o pilny kontakt z właścicielem pod numerem 530-868-836, a także ostrożne podchodzenie do suczki.

Urodziny Katowic

Może Cię zainteresować:

Urodziny Katowic 2022 to nie tylko wielki koncert, ale też jarmark na Rynku, uroczysta sesja Rady Miasta oraz odsłonięcie popiersia w Galerii Artystycznej

Autor: Katarzyna Pachelska

31/08/2022

Kranówka w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Badania wyjaśnią, czy wodę z górniczych wyrobisk można skierować do miejskiej sieci w Katowicach

Autor: Michał Wroński

31/08/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon