Ukradł maszynki do golenia z drogerii w Katowicach. Rozpoznajesz go? Policja próbuje go namierzyć

Maszynki do golenia okazały się cennym łupem dla złodzieja, który zdecydował się na odwiedziny w katowickiej drogerii. Teraz szuka go policja.

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży 3 maszynek do golenia. Doszło do niej ponad pół roku temu, 20 września 2021 r. w sklepie kosmetycznym przy ulicy Bednorza 1 w Katowicach, w dzielnicy Szopienice Burowiec. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł maszynki o wartości ponad 560 złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

Przez ten czas jednak policja nie była w stanie namierzyć złodzieja, dlatego teraz zdecydowała się opublikować wizerunek podejrzanego.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 19 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon