Ukradł portfel na dworcu autokarowym Sądowa w Katowicach. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Katowic szukają kieszonkowca, który na dworcu autokarowym Sądowa w Katowicach ukradł portfel z dokumentami i kartami. Poznajesz go?

Katowicka policja publikuje wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież portfela, i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Kryminalni z VI komisariatu w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży kieszonkowej, do której doszło 30 lipca 2021 r. a Dworcu Centralnym PKS w Katowicach przy ulicy Sądowej.

Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Jest podejrzany o kradzież portfela z zawartością, czyli dowodu osobistego, czterech kart bankomatowych oraz gotówki. Podejrzewany mężczyzna był ubrany w ciemnoszarą koszulkę z krótkim rękawem, ciemne spodnie, sandały i czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 91 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon