Ukradł walizkę z pociągu z Katowic do Krakowa. Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Starszy pan pewnie wzbudzał zaufanie podróżnych. Niestety, okazał się złodziejem. Teraz policjanci z Katowic publikują jego wizerunek, bo jest podejrzewany o kradzież walizki z pociągu.

Kryminalni z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży walizki w pociągu. Do zdarzenia doszło 16 sierpnia 2021 roku w pociągu relacji Katowice – Kraków Główny.

Widoczny na zdjęciu mężczyzna ukradł walizkę podróżną z zawartością sprzętu elektronicznego, odzieży i kosmetyków. Wartość strat oszacowano na dużą kwotę, bo 4200 zł. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring. Właśnie zdjęcie z monitoringu publikują katowiccy policjanci, z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzanego mężczyzny.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 85 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon