W Katowicach zaginął 31-letni Daniel, na co dzień mieszkający w Holandii. Rodzina i policja go poszukują

Rodzina zgłosiła zaginięcie 31-letniego Daniela. Mężczyzna przyjechał z Holandii, gdzie na co dzień mieszka, do rodziny na święta. Miał odwiedzić w niedzielę kolegę w katowickim Brynowie. Od tego czasu słuch po nim zaginął.

Hands g514e751cf 1920

W mediach społecznościowych o zaginięciu brata informuje Sandra. "Zaginął mój brat. W sobotę wieczorem był ze znajomymi na Mariackiej, w niedzielę około godz. 14 wyszedł od kolegi w Brynowie, od tej pory nie ma z nim kontaktu. Proszę aby osoby, które go widziały lub coś wiedzą zgłosiły się na policję".

W Katowicach zaginął Daniel

Okoliczności zaginięcia 31-letniego Daniela potwierdza jego matka w rozmowie z portalem 24Kato.pl.

- Syn na co dzień mieszka i pracuje w Holandii. Przyjechał do nas na święta. Od niedzieli nie mamy z nim kontaktu, jego telefon jest nieczynny. Taka sytuacja zdarza się pierwszy raz, syn zawsze był słowny. Dlatego bardzo się denerwujemy tą sytuacją - mówi mama Daniela.

Najnowsze informacje dotyczące zaginięcia Daniela mówią, że ślad po nim urwał się w nocy (około godz. 2) z soboty na niedzielę (17/18 grudnia 2022) w okolicach dworca PKP w Katowicach. Jest prawdopodobne, że mężczyzna udał się na dworzec i wsiadł do jakiegoś pociągu.

Poszukiwania prowadzi policja

Informację o zgłoszeniu zaginięcia Daniela potwierdza młodszy aspirant Ewa Sikora, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

- Zgłoszenie oficjalne o zaginięciu otrzymaliśmy od rodziny wczoraj, w środę 21 grudnia. To zaginięcie III kategorii, czyli takie, w którym nie ma bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia - dodaje Sikora.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Daniela, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy powiatowej w Mikołowie pod numerem: 47 85 582 55, bądź najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Kobieta podejrzana o kradzież kosmetyków

Może Cię zainteresować:

Kobieta z dzieckiem w wózku nakradła w Rossmannie kosmetyków za pół tysiąca złotych. Szuka jej policja

Autor: Redakcja

14/12/2022

Kwiaciarnia Kostuchna

Może Cię zainteresować:

Śmierciarka zdemolowała kwiaciarnię w Katowicach. Tylko o nią zahaczyła, ale to wystarczyło, by budka się rozpadła

Autor: Katarzyna Pachelska

17/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon