Wakacyjna promocja na stacjach Circle K. Przez trzy godziny paliwo będzie tańsze o kilkadziesiąt groszy

Z okazji zakończenia roku szkolnego sieć stacji paliw Circle K ogłosiła, że przez trzy godziny paliwo będzie tańsze o kilkadziesiąt groszy. Promocja obowiązuje klientów, którzy posiadają kartę EXTRA. Rabat będzie naliczany do 50 litrów.

Mat. prasowy
Circle K

Kilkadziesiąt groszy zniżki na stacjach paliw Circle K

W piątek, 23 czerwca sieć stacji paliw Circle K ogłosiła niecodzienną promocję. Tylko dziś będzie można skorzystać z kilkudziesięciu groszy zniżki na litr paliwa.

- Nastaw budzik na 14.00, by nie przeoczyć naszej wakacyjnej promocji! Skręć dziś na Circle K, by w godzinach 14.00-17.00 zatankować -50gr/l - poinformowała sieć w mediach społecznościowych.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej EXTRA – również osoby, które tego samego dnia postanowią dołączyć do programu. W Katowicach ze stacji paliw sieci Circle K można skorzystać w trzech lokalizacjach, przy ul. Słonecznej 25, ul. Lwowskiej 19B i ul. Szarych szeregów 3.

Wakacyjne promocje weekendowe na paliwo

Natomiast tuż po godz. 17:00 w piątek 23 czerwca, aż do niedzieli 25.06, w ramach kolejnej promocji „Summer Weekends” klienci zatankują dowolne paliwo w obniżonej o 35 gr/l cenie. Zniżki będą obowiązywać również w każdy weekend wakacji, od piątku do niedzieli. Promocja będzie obowiązywać do 3 września. Każdy klient będzie mógł skorzystać ze zniżki pod warunkiem posiadania karty lojalnościowej EXTRA. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 85l w ramach jednej transakcji.

Zakończenie roku szkolnego to moment, kiedy Polacy rozpoczną wakacyjne podróże, a wielu z nich
jako środek transportu wybierze samochód. Chcemy sprawić, aby wyjazdy naszych klientów stały się
łatwiejsze i przyjemniejsze, dlatego już 23 czerwca powitamy wakacje cyklem zniżek na stacjach paliw
Circle K
– mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Zlodziej paliwa katowice 2

Może Cię zainteresować:

Poszukiwany ten złodziej recydywista. Wielokrotnie kradł paliwo ze stacji benzynowych w Katowicach

Autor: Redakcja

29/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon