„Walcownia_Ukrainie”. Charytatywny koncert w Szopienicach

„Walcownia_Ukrainie” to kolejne charytatywne wydarzenie zorganizowane z myślą o pomocy dla ofiar wojny z rosyjskim najeźdźcą. Odbędzie się w piątek, 11 marca 2022 r., w Muzeum Hutnictwa Cynku w Katowicach.

fot. pixabay.com
Flaga Ukrainy

Charytatywny koncert „Walcownia_Ukrainie” odbędzie się w piątek, 11 marca, o godz. 19.00 w Muzeum Hutnictwa Cynku: Walcownia, przy ul. 11 listopada 50 w Katowicach. Koszt wstępu to 70 zł.

- Koncert jak i cały wieczór w Walcowni będzie miał formę charytatywnego wydarzenia, w czasie którego to będą zbierane środki na pomoc pogrążonej w kryzysie Ukrainie. Cały dochód z tego wydarzenia przeznaczymy na te cele – informują organizatorzy.

Na scenie wystąpią: Oberschlesien, Zazula, Moonstone, Wąż Piroman, Natasha Sulym, Sofiia Matviiv i Ciśnienie. W trakcie tej charytatywnej imprezy odbędzie się także aukcja prac studentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz trzech plakatów przygotowanych na tę okazję przez Macieja Świętego. Dochód z licytacji zostanie również przekazany na pomoc Ukrainie.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon