Wyprzedaże zimowe 2021/2022 ruszyły z impetem. Nawet -70 proc. przeceny. Zobacz, w jakich sklepach są już wyprzedaże

Tradycyjnie po świętach Bożego Narodzenia można liczyć na wyprzedaże zimowe. Sprawdziliśmy dla Was, w jakich sklepach w Silesia City Center w Katowicach są już przeceny i gdzie są największe.

Nawet -70 proc. obniżki oferują już dzisiaj, 27 grudnia 2021 r., niektóre sklepy. Ale - oczywiście, nie na wszystko, tylko na wybrane rzeczy. Jeśli na wszystko - to rabat jest skromniejszy, np. 20 lub 30 proc.

Taniej można kupić nie tylko odzież i obuwie, ale również artykuły wyposażenia wnętrz, produkty kuchenne, produkty dla dzieci czy kosmetyki.

Tradycyjnie zaraz po świętach Bożego Narodzenia klienci ruszyli do galerii handlowych, szukając przecen. I te można znaleźć m.in. w sklepach w Silesia City Center w Katowicach.

Zobacz w naszej galerii zdjęciowej, jakie sklepy mają wyprzedaż -30, -50, a nawet -70 proc.

Można się spodziewać, że przez kilka najbliższych dni galerie handlowe będą oblegane. Trzeba jednak pamiętać, że to dopiero początek wyprzedaży, więc na większe okazje trzeba będzie poczekać jeszcze 2-3 tygodnie.

Jak co roku, w Silesia City Center największym powodzeniem cieszy się sklep odzieżowy hiszpańskiej marki Zara. Fashionistki i tym razem nie zawiodły, zjawiając się tłumnie już o godz. 10, gdy sklep został otwarty. O 10.05 była już kolejka do kasy.

Również nieco po godz. 10 ustawiła się kolejka do sklepu Stradivarius, bo wg rządowych obostrzeń w sklepach są limity osób, i niektóre sieci przestrzegają ich skrupulatnie. Również do sklepu Massimo Dutti nie można było wejść ot tak, bywały momenty, że trzeba było poczekać, aż ktoś wyjdzie.

Najbliższe dni na pewno nie będą łatwe dla poszukiwaczy okazji, bo trzeba się spodziewać tłumów w sklepach, kolejek do kas i do przymierzalni. Dodatkowo wzmocnionych przez covidowe obostrzenia.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon