Wystarczy zrobić zakupy za 100 złotych, żeby mieć szansę na wygranie skutera w Galerii Katowickiej

KatoLoteria w Galerii Katowickiej z atrakcyjnymi nagrodami. - Skuter, który jest nagrodą główną w loterii, to prawdziwy klasyk wśród jednośladów. Kojarzony ze słonecznymi Włochami, podbił także serca Europejczyków - mówi Anna Szczerkowska.

Galeria Katowicka
KATOLOTERIA

Zasady KatoLoterii w Galerii Katowickiej są bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) od 12 do 24 września i zarejestrować je w punkcie obsługi loterii, który jest dostępny na terenie Galerii Katowickiej, lub przez stronę internetową www.galeriakatowicka.eu/KatoLoteria.

Zaraz po zgłuszeniu należy wybrać jedno z pól, które są symbolizowane przez katowickie budynki, które skrywają nagrody natychmiastowe. Poza tym każde zgłoszenie weźmie udział w losowaniu nagrody głównej - skutera. Losowanie odbędzie się 4 października.

- W naszej loterii zaprosimy do odkrywania Katowic i - przy okazji zabawy - przypomnimy budynki, które kojarzą się z tym miastem, są jego charakterystycznymi elementami - mówi Anna Szczerkowska, menadżerka Galerii Katowickiej ds. marketingu. - Skuter, który jest nagrodą główną w loterii, to prawdziwy klasyk wśród jednośladów. Kojarzony ze słonecznymi Włochami, podbił także serca Europejczyków. W dniach trwania loterii każdy, kto zrobi w Galerii Katowickiej zakupy za wskazaną kwotę, ma szansę zdobyć nagrodę główną - dodaje.

Oprócz skutera można wygrać m.in. karty podarunkowe, vouchery i słuchawki bezprzewodowe.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nowy bebok akwarela Grzegorza Chudego

Nowy bebok w Katowicach. W Galerii Katowickiej

Change Lingerie, Galeria Katowicka

Nowy sklep w Galerii Katowickiej. Do końca września rabat

Wizualizacja 1

Ekomural powstanie na ścianie dworca PKP w Katowicach

WSS nr 3 w Rybniku

Nadzieja dla jednego z najbardziej zadłużonych szpitali

Zdjęcie Główne

Bezpieczna przyszłość z dotacją

Wodny plac zabaw, Katowice, ul. Gliwicka

Wodne place zabaw. Lokalizacja, godziny otwarcia

KONKURS ACCELERATOR

Konkurs dla ekologicznych start-upów