Wystarczy zrobić zakupy za 100 złotych, żeby mieć szansę na wygranie skutera w Galerii Katowickiej

KatoLoteria w Galerii Katowickiej z atrakcyjnymi nagrodami. - Skuter, który jest nagrodą główną w loterii, to prawdziwy klasyk wśród jednośladów. Kojarzony ze słonecznymi Włochami, podbił także serca Europejczyków - mówi Anna Szczerkowska.

Galeria Katowicka
KATOLOTERIA

Zasady KatoLoterii w Galerii Katowickiej są bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) od 12 do 24 września i zarejestrować je w punkcie obsługi loterii, który jest dostępny na terenie Galerii Katowickiej, lub przez stronę internetową www.galeriakatowicka.eu/KatoLoteria.

Zaraz po zgłuszeniu należy wybrać jedno z pól, które są symbolizowane przez katowickie budynki, które skrywają nagrody natychmiastowe. Poza tym każde zgłoszenie weźmie udział w losowaniu nagrody głównej - skutera. Losowanie odbędzie się 4 października.

- W naszej loterii zaprosimy do odkrywania Katowic i - przy okazji zabawy - przypomnimy budynki, które kojarzą się z tym miastem, są jego charakterystycznymi elementami - mówi Anna Szczerkowska, menadżerka Galerii Katowickiej ds. marketingu. - Skuter, który jest nagrodą główną w loterii, to prawdziwy klasyk wśród jednośladów. Kojarzony ze słonecznymi Włochami, podbił także serca Europejczyków. W dniach trwania loterii każdy, kto zrobi w Galerii Katowickiej zakupy za wskazaną kwotę, ma szansę zdobyć nagrodę główną - dodaje.

Oprócz skutera można wygrać m.in. karty podarunkowe, vouchery i słuchawki bezprzewodowe.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Rituals Katowice 5

Pierwszy w województwie sklep marki Rituals w Katowicach

Ukradł kosmetyki w drogerii Katowice

Kolejna kradzież kosmetyków w Galerii Katowickiej

Źle parkujący kierowcy to plaga w Katowicach

Akcja „Wyzwanie: parkowanie!”. Statystyki zwalają z nóg!

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Tramwaj w Katowicach

Znowu będzie można kupić bilet w autobusie?

Obraz 2021 03 25 124813

Kopalnia Start-upów Katowice. Wyłoniono 10...

Gadzety

Zrób zdjęcie tramwaju PESA i zgarnij nagrody!