Wystawa gier Monopoly i turniej katowickiej edycji gry w Galerii Libero

Jeszcze w sobotę 27 listopada 2021 r. oraz 3 i 4 grudnia można wziąć udział w turnieju katowickiej edycji Monopoly w Galerii Libero. A do 4 grudnia można tu oglądać wystawę 30 kolekcjonerskich edycji Monopoly z całego świata.

Katarzyna Pachelska/24kato.pl
Monopoly Katowice

W październiku Katowice dołączyły do grona miast, które mają swoją edycję w bestsellerowej grze Monopoly.

O katowickiej grze pisaliśmy: Gra Monopoly Katowice już dostępna. Można kupić sobie Spodek, Mariacką, Dworcową albo Las Murckowski

Na planszy katowickiej edycji można znaleźć Spodek, Nikiszowiec czy Muzeum Śląskie, ale również Libero Katowice, które jest złotym partnerem tego wydania. Z tej okazji w Libero jeszcze w sobotę sobotę 27 listopada oraz w kolejny weekend 3 i 4 grudnia, w godzinach od 12:00 do 21:00 odbędą się wielkie turnieje gry Monopoly Katowice. Każdego dnia zaplanowano 6 rozgrywek dla grup maksymalnie 10 graczy. Zwycięzca każdej z nich otrzyma w nagrodę premierową edycję Monopoly Katowice. Turnieje odbywać się będą na I piętrze Libero Katowice.

Jesteśmy dumni, że Libero znalazło się na planszy Monopoly Katowice. Postanowiliśmy więc wspólnie z naszymi klientami uczcić to szczególne wydarzenie. Przygotowaliśmy masę niespodzianek dla całych rodzin, w których można zgarnąć katowicką wersję gry. Miłośników Monopoly jest coraz więcej, dlatego wszystkich zapraszamy w podróż dookoła świata Monopoly, czyli wystawę unikatowych edycji gry. Można na niej zobaczyć kolekcjonerskie i limitowane edycje, jak np. Monopoly FC Barcelona, Monopoly Metallica czy Monopoly Zamek Królewski w Warszawie. To wyjątkowa atrakcja nie tylko dla fanów gry, ale i dla wszystkich, którzy lubią planszówki. Z kolei w najbliższe dwa weekendy organizowane będą rozgrywki Monopoly Katowice. Wstęp i udział w tych wydarzeniach jest bezpłatny – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Jak wziąć udział w turnieju Monopoly

W szranki mogą stanąć zarówno zapaleni fani biznesowych potyczek w Monopoly, jak i początkujący, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z grą. Aby wziąć udział w rozgrywkach, wystarczy zgłosić chęć udziału i wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie internetowej Libero i w mediach społecznościowych. W ramach dostępności miejsc, będzie można dołączyć do turnieju bez wcześniejszej rejestracji. Wydarzenie będzie prowadził konferansjer, który wcieli się także w rolę profesjonalnego komentatora emocjonujących zmagań. Jego asystentki będą podliczać punkty, wręczać nagrody i zapraszać do udziału w grze.

Z Libero dookoła świata Monopoly

Do soboty 4 grudnia w Libero można obejrzeć wyjątkowe edycje gier Monopoly z całego świata. Dostępnych jest ponad 30 unikatowych i kolekcjonerskich wydań gry. Niektóre z nich dostępne są tylko w limitowanych seriach, których sprzedaż została już zakończona.

Wśród propozycji znalazły się edycje dedykowane popularnym klubom piłkarskim, jak:

  • FC Barcelona,
  • Manchester United Legend
  • FC Porto

oraz poświęcone kultowym serialom telewizyjnym, m.in.:

  • Friends,
  • Vikings,
  • Rick&Morty.

Fani muzyki z kolei mogą zapoznać się z edycją Monopoly Metallica. Na wystawie nie mogło także zabraknąć odsłon Monopoly z miast i licznych, znanych miejsc na świecie, jak:

  • Muzeum Louvre,
  • Uniwersytet Leicester,
  • Park Narodowy Red Centre w Australii, gdzie znajduje się skała Uluru – Ayers Rock,
  • rodzime Tatry i Zakopane.

Można także zobaczyć oryginalne wydania gry, jak na przykład Monopoly Nurburgring, gdzie podąża się śladami słynnych kierowców, jak Niki Lauda czy Jackie Stewart lub Monopoly Miniatur Wunderland Hamburg, które poświęcone jest największej makiecie modelarstwa kolejowego na świecie w Hamburgu w Niemczech. ,

Bezpłatna wystawa dostępna jest na I piętrze i otwarta w godzinach pracy galerii.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon