Z imprezy wyszli z... samochodem. A właściwie wyjechali. Szkopuł w tym, że nie swoim

To była niezła impreza w Katowicach. Niestety, nie dla właściciela forda mondeo. Mężczyzna przyjechał autem na imprezę dla koleżanki, ale niestety współbiesiadnicy okazali się nie tacy fajni, jak się wydawało.

Auto1 2021 06 29 085207 budx

Policjanci zwalczający przestępczość samochodową katowickiej komendy odzyskali forda mondeo, który w połowie kwietnia 2021 roku został skradziony w centrum Katowic i zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o jego kradzież.

W nocy, kiedy doszło do przestępstwa, okazało się, że pokrzywdzony odwiedził swoją znajomą, która w domu zrobiła imprezę. Niestety, nie wszyscy goście okazali się sympatyczni.

Wśród gości było trzech mężczyzn, którzy najpierw ukradli mężczyźnie klucze z forda, a następnie odjechali jego samochodem.

Na czas trwającego postępowania dwóch podejrzanych w wieku 20 i 23 lat zostało objętych policyjnym dozorem. Trzeci z nich nie musiał, bo już i tal przebywa w zakładzie karnym - 23-latek odbywa karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Za kradzież z włamaniem podejrzanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Właściciel auta pewnie teraz będzie bardziej uważał na współbiesiadników.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon