Zabójstwo podczas nocnego spotkania kochanków w Katowicach

W wynajętym na jedną noc mieszkaniu w Katowicach doszło do zbrodni. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", zatrzymano mężczyznę, który miał zabić swoją kochankę.

ARC
Zabójstwo w Katowicach

Do zbrodni doszło w nocy z środy na czwartek (9-10 lutego) w jednym z mieszkań w okolicy ul. Gliwickiej. Wówczas poinformowany został dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

- Zadzwonił do nas mężczyzna, który stwierdził, że chyba zabił swoją przyjaciółkę - zdradził jeden z funkcjonariuszy w rozmowie z dziennikarzem "Gazety Wyborczej".

Na miejsce wysłano mundurowych, którzy znaleźli kobietę z licznymi ranami kłutymi. Choć wezwano zespół ratownictwa medycznego, to jej życia nie udało się uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas nocnego spotkania kochanków w wynajętym mieszkaniu doszło do kłótni, która zakończyła się tragicznie. Śledczy zabezpieczyli nóż, który był najprawdopodobniej narzędziem zbrodni.

Zatrzymany został 40-letni mężczyzna, który najprawdopodobniej usłyszy zarzut zabójstwa.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kierowca autobusu

Kierowca autobusu oskarżony o zabójstwo 19-letniej Basi

Zatrzymanie zabójcy

Zabójcę kobiety zatrzymali śląscy policjanci

Poszukiwania ciał matki i córki Rymanów

Znalezione w Romanowie zwłoki to zamordowane kobiety

Poszukiwania zaginionych matki i córki z Częstochowy

Odnaleziono ciała zaginionych matki i córki z Częstochowy

Policja nadal poszukuje matki i córki

Krzysztof R. oskarżony o podwójne zabójstwo matki i córki

Zaginięcie matki i córki z Częstochowy

Zaginięcie matki i córki. 52-latek usłyszał zarzut zabójstwa

Poszukiwany Jacek Jaworek, tajemnicza przesyłka

Poszukiwany Jacek Jaworek. Podejrzany o potrójne zabójstwo