Zaczarowana herbata, którą wszyscy z miejsca pokochają!

Mowa tu o niebieskiej herbacie, która kusi nie tylko wyglądem, aromatem, ale również nietuzinkowym smakiem. Niektórzy z Was pewnie nigdy o niej nie słyszeli, za to miłośnicy herbaty - owszem. Naszym zdaniem pokochają ją wszyscy, zwłaszcza dzieci. Czy jesteście gotowi na bliższe spotkanie?

Amazing tea obraz

Co do zaoferowania ma niebieska herbata?

Szczerze? Bardzo wiele. Niebieska herbata kusi nie tylko aromatem, ale również intensywną barwą, a także smakiem. Oczywiście każda mieszanka jest inna, tak samo jak każda herbaciarnia.

W Katowicach przychodzi nam na myśl tylko jeden sklep, którego niebieska herbata to prawdziwa eksplozja smaków. To chyba dobry moment, abyście poznali katowicki sklep Amazing Tea i jego zestaw niebieskich herbat, który składa się z Euforii Blue, Błękitnej Laguny oraz Niebiańskiej Klitorii Premium. Jedno jest pewne, ich smak zapada na długo w pamięć.

Bazą Błękitnej Laguny i Euforii Blue jest sencha, która nie dominuje, nie pozostawia smaku goryczki. Wręcz odwrotnie. Obie herbaty cudownie pachną, są niezwykle delikatne w smaku, a ich intensywny kolor przywołuje widok błękitnego morza. Niebiańska Klitoria Premium to herbata owocowa, która obezwładnia samym wyglądem, a co dopiero smakiem. Musicie wiedzieć, że niebieski kolor to nie żaden sztuczny barwnik czy denaturat. Kolor niebieskich herbat jest całkowicie naturalny, a to wszystko za sprawą kwiatu klitorii, który możecie stosować jako naturalny barwnik.

Zabawa, zabawa, i jeszcze raz zabawa!

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, niebieską herbatę pokochają również dzieci. Dlaczego? Niebieski kolor z pewnością wzbudzi zainteresowanie najmłodszych. Możecie poeksperymentować z niebieską herbatą, czy to w formie mrożonych, niebieskich kostek lodu, czy też zabawy kolorem. Zgadza się, herbata zmieni barwę, jeżeli dodacie do niej cytrynę. Dla dzieci jest to niezwykła frajda, a także otwieranie się na nowe smaki.

Herbaciarnia Amazing Tea

Katowicka herbaciarnia Amazing Tea powstała z miłości do herbaty. Co ją wyróżnia? Oferowane produkty pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł. Każda mieszanka jest przez nich dokładnie sprawdzana. Z resztą możecie się o tym przekonać na własnej skórze, testując ich wyjątkowe produkty, których jest od groma! Myśleliście, że sprzedają tylko niebieskie mieszanki? To spory błąd. Ich oferta obejmuje herbaty zielone, czarne, a także herbaty funkcjonalne jak herbata:

  • na kaca,
  • odpornościowa,
  • antystresowa,
  • na przeziębienie,
  • wiele więcej.

Kompozycji smaków nie ma końca! Otwórz się na nowe smaki i sprawdź ofertę Amazing Tea! https://amazingtea.pl/2-nasze-...

Amazing Tea
ul. Opolska 19/8
40-084 Katowice
Tel.: 664 769 441

E-mail: biuro@amazingtea.pl
Facebook: https://www.facebook.com/amazi...
www: https://amazingtea.pl/

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon