Zielony Bazar w Katowicach – dobre owoce i warzywa nie muszą być drogie

Ślązacy pracują ciężko, więc muszą dobrze zjeść. Nic więc dziwnego, że podczas swoich zakupów świadomie wybierają produkty, które będą dobre dla ich zdrowia. Co jest dla nich największym wyzwaniem? A no kupno, warzyw i owoców. Niestety, wiele placówek handlowych oferuje towar, którego jakość pozostawia wiele do życzenia. Na całe szczęście, mieszkańcy Katowic mają Zielony Bazar. To właśnie w tym miejscu można kupić warzywa i owoce - są one nie tylko smaczne i świeże, ale i w przystępnej cenie. Poznajcie Zielony Bazar!

Zielony Bazar – miejsce, inne niż wszystkie

Zielony Bazar to niezwykłe miejsce na mapie Katowic. To właśnie w nim, na ogromnej powierzchni handlowo-magazynowej (blisko 2500 m2) można kupić świeże warzywa i owoce o sprawdzonym pochodzeniu, których smak na długo zapada w pamięć. Nie chodzi tu tylko o jabłka i marchewki, ale o pełną gamę produktów – jest ona stale uzupełniana o produkty sezonowe. Oczywiście, to nie wszystko. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem różnego rodzaju przetworów. Podobnie jak warzywa i owoce, pochodzą one bezpośrednio z rodzinnego gospodarstwa właściciela oraz zaprzyjaźnionych producentów. Bazar daje pierwszeństwo producentom lokalnym i krajowym, których receptury i technologie są najbardziej tradycyjne, zdrowe.

Zielony Bazar w Katowicach

Dogodna lokalizacja

Zielony Bazar znajduje się przy ulicy Kolońskiej 1 na Osiedlu Witosa, w sąsiedztwie DTŚ oraz autostrady A4. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 4:00 do 20:00, a w soboty od 4:00 do 14:00. Część handlowa została podzielona na strefę dla klientów indywidualnych oraz strefę dla klientów hurtowych, którzy mogą również składać zamówienia drogą mailową, bądź telefoniczną. Zamówienia złożone drogą elektroniczną, są kompletowane w nocy i wydawane od rana. Co do metod płatności, to w Zielonym Bazarze można płacić zarówno kartą jak i gotówką.

Miejsc parkingowych pod dostatkiem

Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie zaparkować samochód? Spokojnie, Zielony Bazar dysponuje ogromnym parkingiem. Co w praktyce oznacza, że klienci mogą bez pośpiechu robić zakupy na terenie obiektu, a nawet napić się wybornej kawy i skosztować pysznego ciasta. Nie można wybrać do tego lepszego miejsca niż Bistro „Dobre Towarzywo”, które mieści się w Zielonym Bazarze. Z czego słynie? A no z aromatycznej kawy, a także:

  • Deserów,
  • Sałatek,
  • Zup,

i wiele więcej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie da się ukryć, że Zielony Bazar łączy kompleksową jakość w jednym miejscu.

Zielony Bazar w Katowicach

Z miłości do natury

Właścicielem Zielonego Bazaru jest Rodzina Państwa Dzidów. Łukasz Dzida, pomysłodawca i twórca Bazaru, od najmłodszych lat jest związany z rolnictwem. Produkty, które znajdują się na półkach Zielonego Bazaru, w dużej części pochodzą bezpośrednio z jego gospodarstwa i gospodarstw jego rodziny. Ich pasja i miłość do natury są kultywowane od ponad 100 lat.

Wieloletnia historia, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, rodzinne wartości, zaowocowały. Dziś rodzina Państwa Dzidów specjalizuje się w uprawie warzyw, sadów owocowych, a także hodowli ryb. Co ciekawe, rodzina jest również właścicielem stadniny koni w Ochabach.

Rodzina Państwa Dzidów osiągnęła to wszystko dzięki ciężkiej pracy, nie zapominając przy tym, że postęp to naturalny element rozwoju. Grupa producentów Dzida Produkt, to rodzinna firma, która się rozwija, inwestuje w technologie, aby stworzyć produkty najlepszej jakości, w zgodzie z tradycyjną produkcją.

Właśnie dlatego, w Zielonym Bazarze można znaleźć warzywa, owoce i przetwory najlepszej jakości i to w przystępnych cenach. Na półkach obiektu znajduje się również asortyment, który pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych gospodarstw i przetwórni, z którymi Zielony Bazar nawiązał współpracę.

Zielony Bazar w Katowicach – stworzony z miłości do natury
Zielony Bazar zaprasza!
ul. Kolońska 1
40-817 Katowice
Tel. 883 357 152
E-mail: bok@zielonybazar.com.pl
WWW || FACEBOOK

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon