Złodziejka w Galerii Katowickiej. Wyniosła ze sklepu ciuchy za tysiąc złotych

Kobieta, która wyniosła ze sklepu w Galerii Katowickiej ubrania warte tysiąc złotych, nie zdążyła się ubrać w ani jedno. Policjanci błyskawicznie ją namierzyli. Nie uciekła za daleko, trzeba przyznać.

Policja Śląska
Złodziejka Galeria Katowicka

W minioną środę, 21 września 2022 r. pracownicy ochrony jednego ze sklepów odzieżowych na terenie Galerii Katowickiej zauważyli na monitoringu osobę, która wyniosła odzież o wartości blisko 1000 zł nie płacąc.

  Dyżurny komisariatu mieszczącego się przy pobliskiej ul. Stawowej otrzymał zgłoszenie o kradzieży odzieży ze sklepu odzieżowego na Galerii Katowickiej. Sprawę przekazał kryminalnym, którzy dzięki wypracowanej współpracy z ochroną błyskawicznie otrzymali wizerunek złodzieja, którym okazała się kobieta, i mogli niemal od razu rozpocząć poszukiwania na ternie miasta.

  Po kilku minutach 60-latka, która wyniosła odzież została zatrzymana na ul. Gliwickiej. Ciuchy trafiły do ponownej sprzedaży, a pani, która połakomiła się na markowe ubrania może trafić nawet za kratki. Za kradzież mienia o tej wartości grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

  Mieszkanie do sprzedaży, Nikiszowiec

  Może Cię zainteresować:

  Mieszkanie w familoku na Nikiszowcu za pół miliona. Osiedle staje się coraz bardziej popularne

  Autor: Katarzyna Pachelska

  27/09/2022

  Silesia City Center

  Może Cię zainteresować:

  Sklep Primark Katowice szuka pracowników. Tyle można zarobić. Dokładne stawki brutto

  Autor: Katarzyna Pachelska

  26/09/2022

  Subskrybuj 24kato.pl

  google news icon