Zmarł st. asp. i policyjny negocjator Mariusz Bijak. Miał zaledwie 48 lat

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach poinformowała o śmierci starszego aspiranta Mariusza Bijaka. Był policjantem Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz policyjnym negocjatorem.

Świeca

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zawiadamia z głębokim żalem: "15 kwietnia po ciężkiej chorobie nowotworowej, w wieku 48 lat zmarł nasz Przyjaciel i Kolega st.asp. Mariusz Bijak. Mariusz był policjantem Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz policyjnym negocjatorem. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dwoje dzieci oraz bliskich i przyjaciół".

Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Roman Rabsztyn w imieniu kierownictwa śląskiej policji oraz policjantów i pracowników policji, złożył rodzinie Mariusza Bijaka i jego bliskim najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Policjanci tak piszą o zmarłym Koledze: "Mariusz był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań. Odszedł od nas po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Osierocił 16-letnią córkę i 20-letniego syna. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze".

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 21 kwietnia 2022 ( czwartek) o godzinie 14.00 w Bazylice Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu, na ulicy Sienkiewicza 4. Ceremonia pogrzebowa przeprowadzona zostanie na cmentarzu parafialnym.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Slaska policja aa

56 nowych policjantów pracuje w Śląskiej Policji

Dzielnicowy Adam Zając Katowice

Sierżant sztabowy Adam Zając nowym dzielnicowym

Dzielnicowa Katowice

Nowa dzielnicowa w Katowicach. To sierżant Agata Tatar

Mężczyzna zatrzymany za kradzież zegarków

Specjalnie zatrudnił się w sklepie, by wynosić z niego towar

44 6903988

Zamaskowany kierowca kradł paliwo na potęgę w Katowicach

Mężczyzna podejrzany o kradzież smartwatcha ze sklepu w Galerii Katowickiej

Ukradł smartwatcha w Galerii Katowickiej. Poznajesz go?

Pijany mężczyzna

Po pijaku uszkodził 12 aut w centrum Katowic