Zmarł st. asp. i policyjny negocjator Mariusz Bijak. Miał zaledwie 48 lat

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach poinformowała o śmierci starszego aspiranta Mariusza Bijaka. Był policjantem Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz policyjnym negocjatorem.

Świeca

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zawiadamia z głębokim żalem: "15 kwietnia po ciężkiej chorobie nowotworowej, w wieku 48 lat zmarł nasz Przyjaciel i Kolega st.asp. Mariusz Bijak. Mariusz był policjantem Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz policyjnym negocjatorem. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dwoje dzieci oraz bliskich i przyjaciół".

Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Roman Rabsztyn w imieniu kierownictwa śląskiej policji oraz policjantów i pracowników policji, złożył rodzinie Mariusza Bijaka i jego bliskim najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Policjanci tak piszą o zmarłym Koledze: "Mariusz był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań. Odszedł od nas po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Osierocił 16-letnią córkę i 20-letniego syna. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze".

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 21 kwietnia 2022 ( czwartek) o godzinie 14.00 w Bazylice Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu, na ulicy Sienkiewicza 4. Ceremonia pogrzebowa przeprowadzona zostanie na cmentarzu parafialnym.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Policjant Katowice

Zaplątała się w linki wędkarskie. Uratował ją policjant

Dzielnicowy Adam Zając Katowice

Sierżant sztabowy Adam Zając nowym dzielnicowym

Slaska policja aa

56 nowych policjantów pracuje w Śląskiej Policji

Zatrzymanie kiboli

Kibole aż trzech śląskich drużyn zatrzymani

Pomiar wykazał 211 km/h

Za bardzo się spieszył na Chorzowskiej

Zaginiony Jakub Latusek

Zaginął 35-letni Jakub Latusek z Katowic

Rozbój nóż Katowice

Przyłożył nóż do szyi pracownika Burger Kinga w Katowicach