Areszt za usiłowanie zabójstwa w klubie nocnym w centrum Katowic. Policjanci zatrzymali 27-latka, który dźgnął nożem 26-letnią kobietę

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa kobiety. Dantejskie sceny rozegrały się w popularnym klubie nocnym w centrum miasta. 27-latkowi grozi kara dożywotniego więzienia.

istockphoto/poglądowe
Usilowanie zabojstwa w centrum katowic

Funkcjonariusze z komisariatu I katowickiej policji zatrzymali 27-latka, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 26-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w klubie nocnym w centrum Katowic. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna ugodził nożem w klatkę piersiową pracownicę lokalu. Kiedy kobieta wyrwała się mężczyźnie i wybiegła z pomieszczenia, wołając o pomoc, mężczyzna usiłował targnąć się na swoje życie. Na miejsce zostały wezwane karetki pogotowia.

Decyzją lekarza mężczyzna został hospitalizowany, a kobiecie udzielono pomocy medycznej. Na miejscu zdarzenia pracowali policyjni technicy i grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe. Podejrzanemu przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Po przesłuchaniu podejrzanego w placówce medycznej, sąd wydał postanowienie o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Pobil i zlamal szczeke katowice 10 lutego 2024 4

Może Cię zainteresować:

Pobicie przed klubem muzycznym w Katowicach. Uderzył w twarz i złamał szczękę 23-latkowi. Rozpoznajesz podejrzanego?

Autor: Redakcja

22/03/2024

Policjanci zatrzymali włamywaczy

Może Cię zainteresować:

Włamali się do hali produkcyjnej i ukradli narzędzia. Podczas kontroli policjanci znaleźli jednak nie tylko skradziony sprzęt

Autor: Redakcja

25/03/2024

Psy odebrane katowice panewniki 02

Może Cię zainteresować:

Katowice. Policja odebrała kobiecie dwa brudne i zabiedzone psy, trzymane przy domu w Panewnikach

Autor: Katarzyna Pachelska

21/03/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon