Artur Rojek autem staranował ogrodzenie i wjechał na boisko piłkarskie w Katowicach. Okazało się, że pomylił biegi

Niecodzienna kolizja wydarzyła się w Katowicach w piątek 17 marca wieczorem. Samochód marki BMW staranował dwa ogrodzenia i wjechał na stadion KS Podlesianka w Katowicach Podlesiu. Kierował nim znany muzyk i wokalista Artur Rojek.

Piątki coś ostatnio są pechowe w katowickim Podlesiu. 2 tygodnie temu, 3 marca 2023 r. policjanci strzelali do uciekającego forda mustanga.

Więcej:

A wczoraj, w piątek 17 marca 2023 roku wieczorem na stadionie KS Podlesianka doszło do niecodziennej sytuacji. Kierowca samochodu marki BMW staranował autem dwa ogrodzenia i wjechał na murawę boiska piłkarskiego.

Artur Rojek staranował autem ogrodzenie i wjechał na murawę boiska KS Podlesianka

Jak mówi podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, policja dostała zgłoszenie o godz. 21:42.

- Kierujący BMW X-5, 51-letni mężczyzna, źle wprowadził bieg w samochodzie z automatyczną skrzynią biegów. Staranował ogrodzenie, trybunę, kolejne ogrodzenie, i zatrzymał się na murawie boiska KS Podlesianka. Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Będzie też musiał pokryć szkody wyrządzone na stadionie. Policjanci zabezpieczyli również dowód rejestracyjny samochodu ze względu na uszkodzenia, jakim uległ samochód - dodaje Żyłka.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Po mieście krążyły plotki, że sprawcą tej kolizji jest Artur Rojek, znany śląski muzyk i wokalista, dyrektor katowickiego Off Festivalu. Rojek potwierdził w rozmowie z "Faktem", że to on spowodował to zdarzenie.

- No śmieszna sytuacja, myślałem, że mam włączony wsteczny i samochód zamiast do tyłu pojechał do przodu - powiedział Artur Rojek w rozmowie z "Faktem".

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon