Centrum Kato na tarasach Spodka i MCK rozpoczyna kolejny sezon już w majówkę

Jedna z ciekawszych katowickich inicjatyw ostatnich lat, Centrum Kato na tarasach Spodka i przy zielonej dolinie MCK, zaczyna kolejny sezon. Pierwsza impreza już 29 kwietnia.

Cztery punkty gastronomiczne z nowościami takimi, jak: slow pizza, loaded fries, smash burgery czy podpłomyki. Dobrze zaopatrzone bary z piwami klasycznymi i kraftowymi, autorskie koktajle oraz wino z różnych stron świata. A oprócz tego muzyka na żywo, hamaki i niepowtarzalna atmosfera dobrze znana mieszkańcom Katowic i okolic.

Startuje nowy sezon w Centrum Kato

Już w najbliższy piątek, 29 kwietnia 2022 r. startuje nowy sezon w Centrum Kato. Wcześniej ta miejscówka była znana jako Gastro Fajer.

– Przed nami kolejny sezon na tarasach Spodka. To już piąty rok naszej działalności, dlatego nie obędzie się bez hucznej imprezy urodzinowej, o której informować będziemy za jakiś czas w osobnym komunikacie. Tymczasem już 29 kwietnia otworzymy się znowu dla mieszkańców Katowic i jak co roku zaproponujemy strefę relaksu, darmową kulturę, dobrze zaopatrzone bary i street food w lokalnym wydaniu. Co więcej, zadbamy o swobodną atmosferę letniego rauszu, z której jesteśmy znani oraz zapewnimy szereg atrakcji: od koncertów i setów dj'skich, przez seanse kina plenerowego, aż po wydarzenia towarzyszące w formie targów roślinnych czy mody vintage – mówi Oskar Olszewski z Centrum Kato.

Przez cały weekend dla uczestników dostępna będzie strefa gastro, z kolei w piątek (29 kwietnia) koncert zagra DJ West, Dj Dred oraz BackStreet Noize, a w sobotę o godz. 20.00 wystąpi Ferbi NTE.

Nocny market gastronomiczny i muzyka na żywo

Centrum Kato to nocny market gastronomiczny ulokowany na tarasach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, który odbywać się będzie w każdym tygodniu, od środy do niedzieli, aż do końca wakacji.

– Przed nami kolejny rok pełen ciepłych wieczorów, które tak chętnie spędzamy z bliskimi, najlepiej w towarzystwie dobrego jedzenia i ulubionych napojów – mówi Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, która zarządza Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym. – A jak wiadomo, do realizacji tych planów Centrum Kato nadaje się wręcz doskonale – dodaje.

Centrum Kato i wydarzenia towarzyszące odbywać się będą z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Godziny otwarcia: środy
i czwartki 16.00-24.00, piątki i soboty 16.00-02.00 oraz niedziele 14.00-24.00.

Aktualne informacje będą pojawiać się na stronach www.spodekkatowice.pl i www.mckakatowice.pl oraz w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ:

Opal wieżowiec

Może Cię zainteresować:

Będzie kolejny 100-metrowy wieżowiec w centrum Katowic? Firma Opal ma takie plany

Autor: Katarzyna Pachelska

23/04/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon