Darmowa sesja fotograficzna dla seniorów i ich wnuczków w Libero Katowice w weekend 21-22 stycznia

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, galeria Libero w Katowicach przygotowała ciekawą atrakcję - sesje zdjęciowe dla seniorów i ich wnuczków. Sprawdźcie szczegóły.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Libero Katowice zaprasza do ministudia fotograficznego, gdzie profesjonalny fotograf bezpłatnie wykona wspólne, rodzinne zdjęcie.

Wspólne zdjęcie dziadków i wnuków w Libero

Libero Katowice wspólnie z Cewe Fotojoker zaprasza wszystkie Babcie i Dziadków wraz z wnukami na profesjonalną sesję zdjęciową. Wspólna, rodzinna fotografia to piękny upominek z okazji ich święta oraz urocza pamiątka na lata. W sobotę i niedzielę, 21 i 22 stycznia, w godzinach od 11:00 do 19:00 w bezpłatnej fotosferze Libero na poziomie +2 fotograf wykona profesjonalne zdjęcie na specjalnym, okolicznościowym tle. Po sesji jej uczestnicy otrzymają dwie odbitki zupełnie za darmo.

- W Libero celebrujemy wszystkie ważne chwile w życiu mieszkańców, dlatego nie mogło zabraknąć także niespodzianki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zapraszamy na bezpłatną, profesjonalną sesję zdjęciową. To piękny prezent, ale także doskonała zabawa i, co najważniejsze, wspólnie spędzony czas – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice i dodaje: Po sesji zapraszamy wszystkich chętnych, tych młodszych i starszych, na bezpłatne lodowisko na Placu do Radości, gdzie gwarantujemy moc atrakcji.

Bezpłatne lekcje jazdy na łyżwach z instruktorem

Od poniedziałku (23 stycznia) do piątku (27 stycznia) Libero zaprasza wszystkie dzieci do udziału w bezpłatnych lekcjach jazdy na łyżwach w ramach Łyżwiarskiej Szkółki Libero. Lekcje dla dzieci poprowadzi profesjonalny instruktor – w grupach liczących do 20 małych łyżwiarzy, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Zajęcia prowadzone są w godzinach 10:00-13:00, a każda lekcja trwa 1 h i rozpoczyna się o pełnych godzinach zegarowych. Na zajęcia nie są prowadzone wcześniejsze zapisy – decyduje liczba wolnych miejsc na daną godzinę, dlatego warto pamiętać o wcześniejszym przybyciu.

Przy lodowisku funkcjonuje także wypożyczalnia łyżew w cenie 5 zł za godzinę. Co ważne, za okazaniem paragonu z Libero o wartości co najmniej 30 zł, można przez godzinę bezpłatnie korzystać ze sprzętu.

Ze względów na bezpieczeństwa, w czasie lekcji lodowisko będzie zarezerwowane wyłącznie dla uczestników szkółki. Każdy, kto tylko ma ochotę pośmigać na łyżwach, może skorzystać z lodowiska w późniejszych godzinach: 13:00–14:30 i 15:30–20:00 (14:30-15:30 przerwa techniczna). Warto również wiedzieć, że nad lodowiskiem Libero znajduje się specjalne zadaszenie, które stanowi ochronę przed deszczem czy śniegiem.

Primark Katowice wyprzedaż 2

Może Cię zainteresować:

Pierwsza wyprzedaż w Primark Katowice. Przecenione artykuły. Czy warto tu przyjechać

Autor: Katarzyna Pachelska

20/01/2023

Centrum Fizjoterapii ŚUM Katowice wizualizacja 1

Może Cię zainteresować:

Katowice. Willa Chruszczowa za 27 mln zł zmieni się w Centrum Fizjoterapii dla dzieci. Wizualizacje

Autor: Katarzyna Pachelska

20/01/2023

Bebok czytający pod Pałacem Młodzieży

Może Cię zainteresować:

Nowy Bebok pojawi się w Katowicach. Przybywa ich w błyskawicznym tempie

Autor: Katarzyna Pachelska

18/01/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon