Dwa wypadki na S86 w Katowicach. W jednym uczestniczył samochód pomocy drogowej

To szczególna sytuacja. Na S86 w Katowicach , na al. Roździeńskiego, wydarzyły się dwa zdarzenia drogowe praktycznie w tym samym czasie, ale na jezdniach w przeciwnych kierunkach.

Dzisiaj, w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku, około godz. 12 na S86 w Katowicach miały miejsce dwa zdarzenia drogowe. Tworzą się duże korki zarówno na jezdni w stronę Sosnowca, jak i na jezdni w stronę centrum Katowic.

- Pierwsze z tych zdarzeń miało miejsce na jezdni w stronę Sosnowca, około 200 m przed granicą z Sosnowcem - relacjonuje podkom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - Samochód pomocy drogowej marki Iveco zderzył się z pojazdem osobowym marki Mazda. Udzielana jest obecnie pomoc kierującemu mazdą. Na miejscu jest karetka pogotowia - dodaje Żyłka.

Z kolei w kierunku przeciwnym na S86, czyli w stronę Katowic, kolizja miała miejsce w Dąbrówce Małej, przed sklepem IKEA.

- To kolizja dwóch samochodów marek BMW i Volkswagen. Kierujący są trzeźwi. Nikt nie został poszkodowany, więc sprawa zakończy się tylko mandatem - informuje Agnieszka Żyłka.
Budowa przy ul. Dobrowolskiego, Katowice

Może Cię zainteresować:

Katowice. Mężczyzna zmarł w kabinie żurawia budowlanego, na wysokości około 36 m

Autor: Katarzyna Pachelska

02/12/2022

Uwaga wypadek

Może Cię zainteresować:

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Katowicach na ul. Oswobodzenia w Janowie bardzo wcześnie rano

Autor: Katarzyna Pachelska

30/11/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon