Festiwal Roślin w katowickim Spodku w weekend 15-16 października 2022

Już w ten weekend, w sobotę i niedzielę 15 i 16 października 2022 r. odbędzie się czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych w Katowicach. Miejsce imponujące, bo katowicki Spodek. A w dodatku wstęp jest wolny.

W najbliższą sobotę i niedzielę, 15 i 16 października, Festiwal Roślin zawita do Katowic.

Festiwal Roślin Doniczkowych w Spodku

Podczas czwartej edycji organizatorzy przygotowali dla uczestników nowe odmiany roślin, wyselekcjonowane przez specjalistów z branży oraz odmiany, które w przesłanych wiadomościach proponowali uczestnicy poprzednich edycji.

- Po ogromnym sukcesie i dużej frekwencji podczas poprzedniej edycji, tym razem postanowiliśmy poszerzyć nasz roślinny asortyment jeszcze bardziej. Aby poczuć powiew świeżości, tradycyjnie szykujemy nowe odmiany, które przesyłacie nam w swoich propozycjach oraz te, które sami dla Was wyselekcjonowaliśmy - zapowiada Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

  Podczas czwartej edycji Festiwalu Roślin zmieni się także oferta doniczek, które zyskają nowe wzory. Dodatkowo uczestnicy „zielonego” święta będą mogli zaopatrzyć się w literaturę dla początkujących. Pasjonaci natomiast będą mogli zaopatrzyć się w roślinne (i nie tylko) gadżety.

  - Wciąż odwiedzamy ogrodników i rozmawiamy z nimi, dbając o jak najlepszej jakości asortyment, tak aby inflacja nie wpłynęła na nas. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć u nas coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy, aby to przywieźć - dodaje Łukasz, organizator wydarzenia.

   Rośliny prosto z hodowli, bez pośredników

   Festiwal Roślin to rośliny doniczkowe prosto z hodowli - bez pośredników. Na cenówkach znajdują się nadrukowane przez organizatora ceny festiwalowe oraz ceny takiej rośliny w sklepach internetowych, aby jak przekonują gospodarze - pokazać uczestnikom oszczędność, którą zyskują. Każda z odmian będzie dostępna w dużych ilościach, niczym w hurtowni, ale oczywiście sprzedawana detalicznie. Do wyboru będą małe i duże rośliny oraz doniczki, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

   Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Płatność gotówką, kartą lub BLIK.

   Festiwal Roślin,
   Spodek, Katowice
   15 października (sobota) 8:00-20:00
   16 października (niedziela) 10:00-18:00

   Primark Katowice SCC 3

   Może Cię zainteresować:

   Data otwarcia sklepu Primark w Katowicach w Silesia City Center. Znacznie wcześniej niż zapowiadano

   Autor: Katarzyna Pachelska

   09/10/2022

   Max Burgers budowa Katowice

   Może Cię zainteresować:

   Pierwsza w Katowicach restauracja tej sieci fastfoodowej powstaje przy dużym skrzyżowaniu

   Autor: Katarzyna Pachelska

   07/10/2022

   Subskrybuj 24kato.pl

   google news icon