Data otwarcia sklepu Primark w Katowicach w Silesia City Center. Znacznie wcześniej niż zapowiadano

Już nie ma wątpliwości, w jakim miejscu w Silesia City Center w Katowicach powstaje pierwszy w regionie sklep sieci Primark, znanej z niskich cen odzieży czy artykułów wyposażenia wnętrz. Jest już znana oficjalna data otwarcia.

Byliśmy w sklepie Primark Katowice dzień przed otwarciem: Primark Katowice. Byliśmy tu dzień przed otwarciem. Zobaczcie, co tu można kupić. Ceny, asortyment

Najnowsze wiadomości! Jest już znana oficjalna data otwarcia sklepu Primark w Katowicach.

Czytaj: Primark Katowice w Silesia City Center ogłasza datę otwarcia! Jeszcze wcześniej niż zapowiadano

Wcześniej, przed tym, jak sieć podała oficjalną datę otwarcia, pisaliśmy:

Tak jak pisaliśmy wcześniej, pierwszy w województwie śląskim sklep irlandzkiej sieci Primark, która podbija Europę, powstaje w Silesia City Center, w miejscu po części byłego hipermarketu Tesco, w sąsiedztwie TK Maxxa, naprzeciwko sklepu zoologicznego, blisko pierwszego wejścia do SCC od strony ul. Chorzowskiej (tego, które wychodzi wprost na budowę biurowca na skwerze przed SCC od strony Chorzowskiej).

Pierwszy Primark w Katowicach

Miejsce, w którym zostanie otwarty Primark, jest już obrandowane tą marką. Wielkie litery Primark sąsiadują z informacjami dotyczącymi poszukiwania pracowników sklepu. "Poszukujemy doradców klienta, kierowników zmiany, kierowników działów, dekoratorów" - czytamy.

Ile można zarobić w katowickim Primarku? W tym linku stawki brutto: Sklep Primark Katowice szuka pracowników. Tyle można zarobić. Dokładne stawki brutto

Jak dowiadujemy się z płachty zasłaniającej miejsce, gdzie jest szykowany sklep Primark Katowice, będą tu działy:

  1. damski,
  2. męski,
  3. dziecięcy,
  4. uroda,
  5. dom

Kiedy otwarcie sklepu Primark w Silesia City Center?

Primark to największa irlandzka marka odzieżowa. W 2020 roku został otwarty pierwszy sklep pod tym szyldem w Polsce, w CH Młociny w Warszawie. Kolejnym sklepem był ten w CH Posnania w Poznaniu. - A to dopiero początek naszej ekspansji, kolejne otwarcia są już zaplanowane w: Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu - zapowiadają w Primarku. Umowę na wynajem powierzchni w Silesia City Center firma podpisała w styczniu 2021 roku. Otwarcie było zapowiadane na 2023 rok.

Jednak, jak się dowiadujemy nieoficjalnie, otwarcie sklepu Primark Katowice ma nastąpić znacznie wcześniej, możliwe, że już na początku grudnia 2022.

Wydaje się to prawdopodobne, skoro rekrutacja pracowników jest prowadzona już od czerwca. Poza tym początek grudnia to też początek przedświątecznego szaleństwa zakupowego, żniwa dla sklepów w galeriach handlowych. Czwartek 8 grudnia to też dzień, który wypada przed dwoma grudniowymi niedzielami handlowymi, które przypadają w 2022 roku na 11 i 18 grudnia.

Sieć podała oficjalnie, że sklep Primark w Katowicach zostanie otwarty 30 listopada 2022 roku.

Primark to sieć handlowa wywodząca się z Irlandii, zresztą największa w tym kraju. Pierwszy sklep w Irlandii, konkretnie w Dublinie, powstał w 1969 roku – wtedy jeszcze pod szyldem Penneys. Obecnie firma ma 410 sklepów w 16 krajach Europy i Ameryki.

Max Burgers budowa Katowice

Może Cię zainteresować:

Pierwsza w Katowicach restauracja tej sieci fastfoodowej powstaje przy dużym skrzyżowaniu

Autor: Katarzyna Pachelska

07/10/2022

Nowa klinika Gyncentrum, Katowice

Może Cię zainteresować:

Nowa klinika powstanie w Katowicach. Budynek zaprojektowała słynna pracownia Medusa Group

Autor: Katarzyna Pachelska

04/10/2022

Mieszkanie do sprzedaży, Nikiszowiec

Może Cię zainteresować:

Mieszkanie w familoku na Nikiszowcu za pół miliona. Osiedle staje się coraz bardziej popularne

Autor: Katarzyna Pachelska

27/09/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon