Gokarty zagościły w Libero Katowice. Można sobie zrobić zdjęcie albo, jeśli dokona się zakupów, pojeździć na prawdziwym torze

Galeria Libero rozdawała już bilety do Legendii czy do Ogrodu Świateł, vouchery do ośrodków narciarskich, a teraz w zamian za zakupy można otrzymać voucher na tor kartingowy. Oprócz tego w samej galerii stoją gokarty, w których można sobie zrobić zdjęcie.

W Libero Katowice na miłośników szybkiej jazdy oraz tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego czeka nowa atrakcja – 8-minutowy wyścig na torze kartingowym wraz ze szkoleniem dla dwóch osób.

Voucher na jazdę na torze kartingowym w zamian za paragon

Każdy, kto zrobi zakupy za minimalną kwotę 100 zł, otrzyma bezpłatny voucher do „Autodromu" w Sosnowcu, który obejmuje zarówno zaproszenie dla dwóch osób dorosłych, jak i osoby dorosłej z dzieckiem lub dwójki dzieci.

Po raz kolejny przygotowaliśmy wyjątkową, tym razem wiosenną akcję dla mieszkańców. Chcemy, aby czas spędzony w Libero był nie tylko okazją do zakupów, ale i do miłych chwil w towarzystwie najbliższych. Pragniemy dostarczyć im wyjątkowych emocji i wrażeń, a tor kartingowy z pewnością spełni te oczekiwania. Jazda gokartami to świetna zabawa i doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił na torze – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Vouchery będą obowiązywać przez pół roku, czyli do 12 października 2023 r. włącznie. Można je wykorzystać jednak tylko od poniedziałku do czwartku, bez weekendów. Akcja w Libero trwa do czwartku 27 kwietnia.

To jednak nie wszystko – na mieszkańców czeka również specjalna fotostrefa w Libero wraz z dwoma gokartami oraz dodatkowymi akcesoriami motoryzacyjnymi, które przyjechały do galerii prosto z Toru Kartingowego „Autodrom”. Każdy – mały i duży – może usiąść za sterami gokarta, poczuć się jak prawdziwy mistrz Formuły 1 i zrobić sobie w nim pamiątkowe zdjęcie.

Libero wjeżdża w wiosnę na pełnym gazie

Do wspólnej zabawy na torze zaproszone są zarówno osoby, które miały okazję korzystać już z tego typu atrakcji, jak i te, które chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił w gokarcie. Dzięki doskonałej infrastrukturze wielopoziomowego krytego toru można sprawdzić swoje umiejętności i ścigać się z innymi kierowcami na trasie. Do dyspozycji gości jest m.in. 20 najnowocześniejszych i najmocniejszych gokartów w kraju. Dodatkowo na wszystkich fanów motoryzacji, którzy zjawią się na torze z voucherem od Libero, czeka specjalna zniżka – 20% na pizzę w restauracji PitStop znajdującej się w obiekcie:

Tor Kartingowy „Autodrom” w Sosnowcu oferuje wszystkim miłośnikom sportów motorowych profesjonalne szkolenie oraz jazdę po wielopoziomowym torze. Zapewniamy pełną obsługę oraz świetną zabawę zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Nasz tor to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dzięki sportowej atmosferze każdy może poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy – mówi Sebastian Prędota, współwłaściciel Toru Kartingowego „Autodrom” w Sosnowcu i dodaje: – Dbamy o jakość i dobrą zabawę, ponieważ wiemy, że jest to ważny element aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych.
Fabryka Park w Katowicach Pierwsza inwestycja handlowa TDJ Estate wizualizacja 3

Może Cię zainteresować:

Nowy park handlowy powstaje w Katowicach, na terenie dawnych zakładów firmy Famur

Autor: Katarzyna Pachelska

17/04/2023

Katowice nie lizbona kawiarnia 8

Może Cię zainteresować:

Nowa kawiarnia Katowice Nie Lizbona powstała w centrum Katowic. Specjalizuje się w portugalskich słodkościach

Autor: Katarzyna Pachelska

16/04/2023

Sklep Żabka Katowice

Może Cię zainteresować:

Sklep Żabka w Katowicach grozi potencjalnym złodziejom. Problem w tym, że niezgodnie z prawem

Autor: Katarzyna Pachelska

15/04/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon