Już wkrótce odbędzie się największe wydarzenie biznesowe. "TG dla biznesu" zaprasza

W Tarnogórskim Centrum Kultury odbędzie się największe wydarzenie biznesowe w powiecie. Podczas imprezy odbędą się merytoryczne wykłady między innymi: dr Krystiana Dudka, Kuby Nagórskiego czy też Dariusza Wylona. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 16 czerwca.

TCK TG dla biznesu

Urząd Miejski w Tarnowskich Górach oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Miasta Gwarków pod patronatem Burmistrza Arkadiusza Czecha, organizują wspólnie konferencję pod hasłem „TG dla Biznesu". Jest ona skierowana do przedsiębiorców działających na terenie miasta oraz tych, którzy zamierzają dopiero rozpocząć swoją działalność biznesową.

Wydarzenie, które odbędzie się w Tarnogórskim Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 7, zaplanowano na piątek, 16 czerwca. W trakcie spotkania lokalni przedsiębiorcy, oprócz okazji do nawiązywania relacji, dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych, będą mogli przede wszystkim wziąć udział w interesujących panelach szkoleniowych. W ich ramach zaproszeni eksperci z zakresu marketingu, public relations, social mediów, sprzedaży i zarządzenia zespołem przedstawią praktyczne porady na temat skutecznej działalności na konkurencyjnym rynku. „TG dla biznesu” to inauguracyjne spotkanie z planowanego cyklu wydarzeń dla przedsiębiorców z Tarnowskich Gór, należące do miejskich inicjatyw biznesowych.

- W Tarnowskich Górach aktywnie wspieramy przedsiębiorców i odpowiadając na ich różnorodne potrzeby, podejmujemy szereg inicjatyw umacniających rozwój biznesu w naszym mieście. Wyjątkowym wydarzeniem „TG dla biznesu” rozpoczynamy cykl merytorycznych spotkań dla przedsiębiorców. Już 16 czerwca serdecznie zapraszam na bezpłatną konferencję, podczas której trenerzy biznesu i praktycy poprowadzą ciekawe szkolenia. Będzie to także okazja do wspólnych rozmów o tym, w jaki sposób rozwijać działalność gospodarczą w Tarnowskich Górach, szczególnie w sektorze MŚP i start-up’ów oraz w jaki sposób Urząd Miasta może zaktywizować tę sferę – wskazuje Arkadiusz Czech, Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry.

Śląski ekosystem start-up'owy i korzyści ze wpisu na Listę UNESCO

W ramach konferencji planowane jest podpisanie dokumentu o przyłączeniu Tarnowskich Gór do śląskiego systemu start-up'owego, którego partnerami są śląskie samorządy m.in. Miasto Rybnik, Miasto Gliwice oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Jednym z zadań w ramach ekosystemu, leżących po stronie samorządów, jest wzmacnianie komunikacji w zakresie możliwości rozwoju nowoczesnych biznesów oraz zachęcanie kreatywnych mieszkańców do realizowania swoich pomysłów na innowacyjne przedsięwzięcia. Uczestnicy „TG dla biznesu” zapoznają się z korzyściami płynącymi z tego projektu, a także funkcjonowania w Lokalnej Organizacji Turystycznej Miasta Gwarków, która jest współorganizatorem wydarzenia.

- Mamy pierwszy w województwie śląskim wpis na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wyzwanie polega na tym, jak zbudować międzysektorową sieć współpracy, która pozwoli zwiększyć liczbę turystów w regionie, wydłużyć ich czas pobytu i tym samym rozwijać sektor biznesowy. Konferencja „TG dla biznesu” to doskonała okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę i porozmawiać o tym, jak wykorzystać potencjał wpisu na listę UNESCO - Tomasz Stemplewski, Manager Lokalnej Organizacji Turystycznej Miasta Gwarków.

Partnerem wydarzenia jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach. Patronat merytoryczny nad konferencją objęła Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej.

- Nadchodząca konferencja „TG dla Biznesu” to niezwykle wartościowe spotkanie dla przedsiębiorców z naszego miasta, zarówno pod kątem rozwoju biznesowego, jak i osobistego. Jestem przekonany, że prelekcje dostarczą wielu cennych informacji, wskazówek i pomysłów, które będzie można zastosować we własnej firmie. Spotkanie to również możliwość wymiany doświadczeń. Będziemy mogli wspólnie porozmawiać o wyzwaniach, z którymi obecnie się mierzymy w biznesie. To także szansa na cenne partnerstwa i współprace pomiędzy podmiotami z różnych branż oraz możliwość prezentacji Samorządu Gospodarczego jako reprezentanta środowiska przedsiębiorców – mówi Marek Hernas, Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach

Prelegenci, agenda i zapisy "TG dla biznesu"

Konferencja „TG dla biznesu” jest bezpłatna i może w niej wziąć udział każdy zainteresowany. Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie przez formularz na stronie www: https://tgdlabiznesu.pl/ . Wydarzenie w Tarnogórskim Centrum Kultury rozpoczyna się o godz. 8:30 (wcześniej rejestracja uczestników od godz. 8:00).

Szkolenia poprowadzą eksperci z zakresu marketingu, public relations, social mediów, sprzedaży i zarządzenia zespołem: dr Krystian Dudek, Pełnomocnik Rektor Akademii WSB, wykładowca, trener biznesu, właściciel Instytutu Publico; Kuba Nagórski, Prezes Silesian Startup Foundation i animator śląskiego ekosystemu; Dariusz Wylon, Trener rozwoju zespołów i organizacji, praktyk z zakresu zarządzania i przywództwa, wykładowca Akademii WSB; dr Justyna Łapaj-Kucharska, Copywriterka, wykładowczyni akademicka, właścicielka marki Dr_Copywriter; Mateusz Maik, Współzałożyciel Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, doradca biznesowy, współwłaściciel agencji marketingowej Mom Studio oraz Tomasz Stemplewski, Manager Lokalnej Organizacji Turystycznej Miasta Gwarków. Na koniec wydarzenia zaplanowano loterię wizytówkową.

Szczegółowa agenda spotkania dostępna jest na stronie wydarzenia.

Śląskie Centrum Wolności i Solidarności: wystawa stała

Może Cię zainteresować:

Śląskie Centrum Wolności i Solidarności ma szansę na zwycięstwo w plebiscycie Wydarzenie Historyczne Roku 2022. Pomożecie?

Autor: Katarzyna Pachelska

16/05/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon