Katowiccy drogowcy zaczynają trzy remonty. Tłumaczą, że wakacje to najlepszy czas dla takich działań

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach ogłasza, że lada dzień zaczyna remont na trzech odcinkach ulic i tras w mieście. Sprawdźcie, gdzie pojawią się drogowcy i ciężki sprzęt.

Google Maps
DK 86 katowice

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach informuje, że jak co roku kontynuuje prace remontowe siłami własnymi i w najbliższych dniach – przy sprzyjających warunkach atmosferycznych – rozpoczną się trzy realizacje.

- Okres wakacyjny szczególnie sprzyja takim pracom. Dzięki mniejszemu natężeniu ruchu drogowego wszelkie zmiany w organizacji czy miejscowe ograniczenia są mniej odczuwalne przez mieszkańców - dodają urzędnicy z MZUiM

Rozpoczynające się remonty w Katowicach:

  • Naprawa nawierzchni jezdni na ul. Lwowskiej, na zjeździe do ul. Bagiennej w kierunku centrum miasta

Remont rozpocznie się 31 lipca i polegać będzie na punktowym remoncie nawierzchni jezdni. Roboty będą prowadzone z utrzymaniem ruchu i powinny zakończyć się 1 sierpnia 2023 roku.

  • Roboty drogowe na ul. Piotrowickiej, na odcinku od ul. Panewnickiej do ul. Słupskiej

Prace rozpoczną się 3 sierpnia, a planowany termin ich zakończenia przewidziany jest na 5 sierpnia 2023 roku. Roboty polegać będą na punktowych naprawach nawierzchni i odbywać się będą również w nocy.

  • Remont lewego pasa DK86 na odcinku od wjazdu z ul. Kołodzieja w kierunku Giszowca

Prace rozpoczną się 7 sierpnia i powinny potrwać około 5 dni roboczych. Polegać będą na remoncie lewego pasa jezdni DK86 na odcinku od wjazdu z ul. Kołodzieja w kierunku Giszowca.

Nowa droga gospodarcza nikiszowiec 02

Może Cię zainteresować:

Powstaje nowa droga przez las. Połączy Nikiszowiec z ulicami Porcelanową i Hutniczą

Autor: Katarzyna Pachelska

27/07/2023

Lotto

Może Cię zainteresować:

Szóstka w LOTTO w Katowicach! Kumulacja rozbita. Olbrzymia wygrana trafiła się komuś, kto zagrał w katowickiej kolekturze

Autor: Katarzyna Pachelska

28/07/2023

Parkomat katowice 01

Może Cię zainteresować:

Radni uchwalili zmiany w polityce parkingowej w Katowicach. Parkowanie w Katowicach po nowemu od 1 grudnia 2023.Stawki wzrosną, godziny się wydłużą

Autor: Katarzyna Pachelska

27/07/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon