Szóstka w LOTTO w Katowicach! Kumulacja rozbita. Olbrzymia wygrana trafiła się komuś, kto zagrał w katowickiej kolekturze

Ale ktoś miał szczęście! Nie dość, że trafił "szóstkę" w LOTTO, to jeszcze w olbrzymiej kumulacji. I to wszystko w Katowicach!

Równo 28 290 956 zł – tyle warta jest „szóstka”, która padła 27 lipca 2023 r. w losowaniu Lotto. Tę informację dzisiaj ogłosił Totalizator Sportowy.

Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Józefowskiej 42 w Katowicach (sklep Żabka), w dzielnicy Wełnowiec. W dodatku gracz nie grał na "chybił trafił", tylko sam wytypował liczby w zakładzie Lotto. Kolektura znajduje się w niedużej kamienicy, tuż obok hali sportowej MOSIR-u przy ul. Józefowskiej.

Oto zestaw liczb, których wytypowanie przyniosło tę wielomilionową wygraną:
1, 5, 7, 21, 22, 37.

To już 17. „szóstka” w Lotto w Katowicach i stanowi obecnie najwyższą katowicką wygraną w grach liczbowych. Poza nimi w stolicy Górnego Śląska padły też dwie „szóstki” w Lotto Plus.

Jak podaje Totalizator Sportowy, każda tak wysoka kumulacja to znaczące wsparcie dla polskiego sportu i kultury. Z każdej złotówki wydanej na gry liczbowe LOTTO 19 groszy trafia w formie dopłat m.in. właśnie na te cele.

- Nie inaczej było tym razem – dzięki kumulacji, która rosła od 14 losowań, przekazaliśmy ponad 23,6 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej i ponad 6,3 mln zł na Fundusz Promocji Kultury - mówi Ewelina Nurczyk, główny specjalista z Zespołu Komunikacji Zewnętrznej Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Totalizatora Sportowego.
Jarmark nikiszowiec roguski

Może Cię zainteresować:

Jarmark u Babci Anny na Nikiszowcu już w niedzielę 30 lipca 2023. Świetna impreza na zabytkowym robotniczym osiedlu

Autor: Katarzyna Pachelska

26/07/2023

Global office park

Może Cię zainteresować:

Amerykański koncern Concentrix otwiera biuro w Katowicach. Zatrudni ponad 200 osób. Nabór trwa

Autor: Katarzyna Pachelska

21/07/2023

Alahamora katowice 03

Może Cię zainteresować:

Magiczna kawiarnia w stylu Harry'ego Pottera powstaje w Katowicach. Otwarcie już w lipcu 2023

Autor: Katarzyna Pachelska

18/07/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon