Katowice. Ktoś ukradł z autobusu plecak z dokumentacją medyczną kobiety chorej na raka

Wstyd na całą Polskę! Ktoś ukradł z autobusu na dworcu w Katowicach plecak z dokumentacją medyczną kobiety leczącej się onkologicznie. Jej przyjaciele zorganizowali akcję, która ma przekonać złodzieja do oddania tych cennych dokumentów.

Na profilu bloga Michaliny Grzesiak na Facebooku - "Krystyno, nie denerwuj matki" - ukazał się dzisiaj (2 marca 2023) dramatyczny wpis. Ktoś ukradł z autobusu w Katowicach plecak z dokumentacją medyczną z 3-letniego leczenia onkologicznego w Polsce i za granicą.

We wpisie czytamy:

"Hej Fejsbuk, szukamy plecaka koleżanki, Joli. Trzy lata onkologii w środku. Cała dokumentacja, wszystko co trzyma ją przy życiu i nadziei, że ten koszmar się kiedyś skończy. Jest zrozpaczona. Dzisiaj, 2/03/2023 Jolka wracała z lotniska w Katowicach do Wrocławia, ze szpitala i konsultacji onkologicznej w Turynie, we Włoszech. Pod Galerią Katowicką na Dworcu, w autobusie linii 10, odjeżdżającym o 18:49 skradziono jej widoczny na zdjęciu plecak (worek na jedno ramię z logo Juventusu). Mamy w nosie osobę, która to zrobiła, serio, szukamy tylko worka o dokumentów na nazwisko JOLANTA STANKOWSKA Wszystkie informacje na slajdzie. Udostępnijcie dalej proszę
Ps. Złodzieju. Na koncie Joli nie ma nic. Od roku Jola żyje z pomocy dobrych ludzi, a lodówkę uzupełniam jej wpłatami osobiście. Dowód osobisty został zablokowany. Karty na wszelki wypadek też. Plecak kupię jej nowy".

Michalina prosi o pomoc w odnalezieniu lub odzyskaniu plecaka albo chociażby tylko dokumentacji medycznej.

Zwloki mezczyzny katowice

Może Cię zainteresować:

Kim był zmarły mężczyzna, którego zwłoki odnaleziono w Katowicach? Uwaga, drastyczne zdjęcia!

Autor: Redakcja

01/03/2023

Kradziony samochód w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Złodziej zatrzymany dzięki czujności właściciela samochodu. Nie pomogła zmieniona rejestracja

Autor: Redakcja

28/02/2023

Pozar mercedes katowice

Może Cię zainteresować:

Pożar luksusowego samochodu w Katowicach. Przód mercedesa spalił się doszczętnie

Autor: Katarzyna Pachelska

26/02/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon