Kim był zmarły mężczyzna, którego zwłoki odnaleziono w Katowicach? Uwaga, drastyczne zdjęcia!

Katowiccy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono w Katowicach. Uwaga, policja opublikowała drastyczne zdjęcia martwego mężczyzny.

Policjanci wydziału kryminalnego nadal prowadzą czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości zwłok mężczyzny. Do ujawnienia zwłok doszło 7 stycznia 2020 roku około godziny 10.00 w bramie kamienicy przy ul. Młyńskiej 7-9 w Katowicach. Do tej pory nie ustalono jego tożsamości, więc katowiccy policjanci ponawiają informację.

Rysopis: wiek z wyglądu około 35-50 lat, wzrost około 176 cm, sylwetka średnia, włosy czarne, broda koloru czarnego, twarz owalna.

Ubiór: kurtka koloru szarego z napisem na rękawach o treści: „Scorpion”, niebieskie spodnie jeansowe, sweter koloru czarno-białego oraz czarne buty.

Z uwagi na fakt, że dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny, policjanci apelują do osób które mają jakiekolwiek informacje dotyczące denata, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji lub 112.

Kradziony samochód w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Złodziej zatrzymany dzięki czujności właściciela samochodu. Nie pomogła zmieniona rejestracja

Autor: Redakcja

28/02/2023

Pozar mercedes katowice

Może Cię zainteresować:

Pożar luksusowego samochodu w Katowicach. Przód mercedesa spalił się doszczętnie

Autor: Katarzyna Pachelska

26/02/2023

Potracenie katowice jankego 2

Może Cię zainteresować:

Potrącenie na pasach w Katowicach. Kierowca ruszył za szybko, nie zauważył starszej kobiety

Autor: Michał Wroński

24/02/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon