Katowice. Nowy park handlowy przy ul. Bocheńskiego zostanie otwarty już 9 maja. Market ALDI i Maxi Zoo trochę później

Nowy park handlowy w Katowicach powstał przy ul. Bocheńskiego, tuż przy Centrum Handlowym Załęże. Pierwsze otwarcia sklepów zaplanowano już na 8 maja 2024 r. Na market ALDI trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale niedługo.

Nowy park handlowy powstał w Katowicach - przy ul. Bocheńskiego 81 w dzielnicy Osiedle Witosa, na działce obok Centrum Handlowego Załęże. Nie przez przypadek, bo nowy park handlowy należy do spółki będącej właścicielem CH Załęże oraz galerii Zabrze.

Nowy park handlowy przy Bocheńskiego w Katowicach

Park handlowy o na razie nieustalonej nazwie znajduje się po prawej stronie ulicy Bocheńskiego, jadąc w stronę A4 od Załęża, za CH Załęże a przed stacją paliw Orlen. Dojazd do niego jest tylko od tej strony.

To nieduży obiekt, pomieści kilka sklepów. Już wcześniej z banera wywieszonego na ogrodzeniu tej inwestycji można się było dowiedzieć, że powstaje tu market sieci ALDI. Teraz już widać szyld w narożnym lokalu, nawet na drzwiach umieszczono już naklejkę z godzinami otwarcia. Data otwarcia ALDI jest już znana. Market powita pierwszych klientów 22 maja o godz. 6 rano.

9 maja otwarcie Media-Expert, Rossmanna i Pepco

Ale inne sklepy zapowiadają otwarcie już w czwartek 9 maja 2024 r. Pierwsza datę otwarcia podała sieć Media Expert.

- Otwarcie sklepu Media Expert w Parku Handlowym przy ul Bocheńskiego zaplanowane jest na 9 maja 2024 roku - informuje portal 24Kato.pl Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci Media Expert. - Na łącznej powierzchni 650 m kw zaprezentujemy sprzęt renomowanych producentów z segmentu RTV, AGD, komputerów i laptopów, multimediów, gamingu, a także tabletów i smartfonów oraz wielu innych urządzeń drobnej elektroniki użytkowej. Wsparciem klientów w realizacji zakupów zajmie się kilkunastoosobowy zespół sprzedawców, a także ekspertów w doborze optymalnych rozwiązań ratalnych - dodaje Mystkowski.

- Zważywszy na zapowiedź specjalnych, inauguracyjnych cen wybranych produktów, sklep Media Expert powinni odwiedzić szczególnie ci, którzy aktualnie urządzają dom czy mieszkanie, poszukują okazji na komunijne prezenty, a także pasjonaci nowoczesnych technologii, elektroniki i niebanalnych gadżetów. Na dzień otwarcia przygotowano również atrakcje z kołem fortuny i możliwością wygrania wartościowych nagród oraz wiele innych niespodzianek - obiecuje rzecznik prasowy Media Expert.

To będzie piąty sklep sieci w Katowicach. Zostanie otwarty o godz. 8 rano.

Obok Media Expert powstała drogeria Rossmann. Również ona zostanie otwarta 9 maja. Sklep będzie miał prawie 500 m2 powierzchni.

W tej części parku handlowego jest też sklep sieci Pepco. Ma zostać również otwarty w czwartek 9 maja.

Sklep Maxi Zoo zapowiada otwarcie 15 maja

Za to sklep z artykułami zoologicznymi Maxi Zoo zostanie otwarty tydzień później, w środę 15 maja o godz. 9.00 - to będzie piąty sklep sieci w Katowicach. Sieć zapowiada atrakcje i rabaty z okazji otwarcia nowego sklepu. Od środy 15 maja do soboty 18 maja minus 20% na wszystko przy zakupie min. 2 produktów. A dodatkowo 5% rabatu Friends z aplikacją Maxi Zoo. Godziny otwarcia Maxi Zoo: Poniedziałek–sobota: 9:00–20:00, Niedziele handlowe: 9:00–20:00.

Park handlowy fabryka park katowice 05

Może Cię zainteresować:

Katowice. Zburzą biurowiec, by powiększyć park handlowy Fabryka Park w Piotrowicach. Będzie więcej sklepów

Autor: Katarzyna Pachelska

30/04/2024

Park malownik wantuly katowice 28

Może Cię zainteresować:

Nowy park Malownik w Katowicach powstał na bagnach. Park przy Wantuły ma kilka ciekawych rozwiązań. Zobaczcie foto i wideo

Autor: Katarzyna Pachelska

28/04/2024

Nowa komenda miejska policji katowice 01

Może Cię zainteresować:

Powstanie nowa siedziba Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. W dzielnicy, gdzie bardzo się przyda

Autor: Katarzyna Pachelska

11/08/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon