Katowice. Impreza przy Wodnym Placu Zabaw w Dolinie Trzech Stawów 12 i 13 sierpnia 2023. Bieg przez przeszkody dla dzieci i parkowa gra terenowa

Ciekawe wydarzenia odbędą się w weekend 12 i 13 sierpnia przy Wodnym Placu Zabaw w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Dzieci mogą wziąć udział w biegu przez przeszkody albo w grze terenowej.

Sławomir Rybok
Wodny plac zabaw, Katowice

UWAGA!

Decyzją organizatorów, bieg z przeszkodami został przeniesiony na sobotę 12 sierpnia, a gra plenerowa - na niedzielę 13 sierpnia.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

W sobotę 29 lipca oraz niedzielę 30 lipca 2023 r. odbędą się kolejne spotkania w ramach wakacyjnego cyklu imprez przy Wodnych Placach Zabaw w Katowicach.

W sobotę na terenie przy Wodnym Placu Zabaw w Dolinie Trzech Stawów (ul. Pułaskiego 71) odbędzie się Bieg Przeszkodowy dla Dzieci. Dzieci i młodzież od 5. do 15. roku życia będą mogły pokonać tor z przeszkodami. Będą skoki przez opony czy czołganie się pod siatką. Na wszystkich, którzy ukończą bieg czekają pamiątkowe medale. Starty kolejnych grup będą odbywać się co 30 minut między 11.00 a 18.00.

Udział w biegu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Impreza jest zależna od pogody. Organizatorzy zachęcają, by na dzień przed imprezą zerknąć na profil www.facebook.com/MOSiRKatowice.

Z kolei dzień później, w niedzielę 30 lipca, w tym samym miejscu odbędzie się Parkowa Gra Terenowa. Do gry można dołączyć w dowolnym momencie między godz. 11.00 a 18.00 przychodząc do punktu startowego przy Wodnym Placu Zabaw 3 Stawy. W grze można wziąć udział indywidualnie lub w zespole, również z dziećmi. Na drużyny, które ukończą z sukcesem grę czekają pamiątkowe medale. Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Uroczysko Buczyn 5

Może Cię zainteresować:

Uroczysko Buczyna. Kąsek naturalnego lasu w samym środku metropolii. To cud, że przetrwał

Autor: Katarzyna Pachelska

19/05/2024

Plac zabaw wiezowa 01

Może Cię zainteresować:

Skromny plac zabaw w Katowicach zmieni się w wypasiony. Przy ul. Wieżowej będą skałka wspinaczkowa, "tyrolka", bramka do piłki nożnej

Autor: Katarzyna Pachelska

10/07/2023

Alahamora katowice 03

Może Cię zainteresować:

Magiczna kawiarnia w stylu Harry'ego Pottera powstaje w Katowicach. Otwarcie już w lipcu 2023

Autor: Katarzyna Pachelska

18/07/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon