Kolejny złodziej perfum w Katowicach. Tym razem nakradł ich za ponad 500 zł. Poznajesz tego mężczyznę?

Czemu złodzieje tak chętnie kradną akurat perfumy? To już kolejny poszukiwany przez katowicką policję, który połakomił się właśnie na pachnące flakony.

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach poszukują mężczyzny, który ukradł perfumy z jednego ze sklepów w Katowicach. Wybrał te droższe, oczywiście.

Więcej takich przypadków:

Do kradzieży perfum doszło 24 sierpnia 2021 r. w sklepie kosmetycznym Rossmann przy ulicy Batalionów Chłopskich 4 w Katowicach Giszowcu. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł 3 flakony perfum o wartości ponad 560 złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring. I właśnie zdjęcia z tego monitoringu publikują policjanci, prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr. telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 18 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl.

Czytaj też:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon