Koszmarny efekt libacji alkoholowej w Katowicach. 29-latek dotkliwie pobił swojego kolegę

Libacja w Katowicach zakończyła się pobiciem 43-letniego mężczyzny. Sprawcą był jego młodszy kolega, z którym wcześniej pił alkohol.

Aresztowany mezczyzna katowice

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dotkliwie pobił 43-letniego znajomego i spowodował u niego ciężki uszczerbek na zdrowiu. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w katowickiej dzielnicy Janów.

Mężczyźni spożywali razem alkohol. Podczas biesiadowania doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, w trakcie której 29-latek dotkliwie pobił starszego od siebie kolegę. Kopiąc go po głowie i klatce piersiowej, spowodował obrażenia zagrażające życiu mężczyzny. Ofiara miała wielonarządowe urazy, trafiła do szpitala, gdzie konieczna była operacja.

29-latek po pobiciu kompana zbiegł z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany przez dzielnicowego z Komisariatu Policji V w Katowicach. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a sprawę przejęli policjanci wydziału kryminalnego katowickiej komendy.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Wschód decyzją sądu mężczyzna na czas trwającego postępowania został aresztowany na 2 miesiące. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Policja

Może Cię zainteresować:

Pobicie w klubie Pomarańcza w Katowicach. Ofiara ma złamany nos i szczękę. Policja szuka sprawców

Autor: Redakcja

14/04/2023

Elementy wyposazenia falszywego policjanta 4

Może Cię zainteresować:

"Jestę" policjantem. Wpadka 46-latka w Katowicach. Myślał, że udawanie policjanta ujdzie mu na sucho

Autor: Redakcja

13/04/2023

Okradly obcokrajowca katowice 1

Może Cię zainteresować:

Te panie są podejrzewane o kradzież saszetki w Centrum Handlowym Supersam. Okradły obcokrajowca

Autor: Katarzyna Pachelska

12/04/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon